Keystone logo
LASALLE College of the Arts

LASALLE College of the Arts

LASALLE College of the Arts

Введення

Університет мистецтв Сінгапуру (UAS) є першим університетом мистецтв Сінгапуру, який виховує нове покоління перспективних художників, дизайнерів, педагогів, дослідників, діячів мистецтва та тих, хто змінює.

UAS засновано на альянсі провідних мистецьких закладів Сінгапуру, LASALLE College of the Arts (LASALLE) та Академії образотворчого мистецтва Nanyang (NAFA).

Розташовані в центрі мистецького та громадського району, LASALLE та NAFA відрізняються унікальною спадщиною, сильними мистецькими традиціями та інноваційними підходами до навчання. Наші викладачі та випускники заслужили національне визнання, включаючи культурні медалі та нагороди молодих художників, відстоюючи сінгапурську творчість на світовій арені.

UAS створить нове художнє мислення та дискурс, творчо поєднуючи викладання, практику та дослідження. Співпрацюючи з мистецькими спільнотами та галузевими партнерами на місцевому та міжнародному рівнях, наші випускники активізують культурний ландшафт та креативну економіку. Ми посилимо Сінгапур як креативний центр в Азії.

Особливості кампусу

Кампус McNally

Розташований у центральному громадському та культурному районі Сінгапуру, кампус McNally розроблений для оптимізації взаємодії та забезпечення прямої видимості для спільноти через його скляний фасад і стіни без воріт. Дизайн пропонує багато платформ для взаємодії та натхнення. Відповідно до інтегративного характеру сучасного мистецтва та практики дизайну, численні простори прориву та небесні мости заохочують різноманітні форми мистецтва об’єднуватися та змішуватися, забезпечуючи надихаюче навчальне середовище для студентів. Архітектурно знаковий і розроблений, щоб забезпечити живу, пов’язану спільноту, McNally Campus пропонує студентам вражаючий набір виставкових і виставкових просторів для навчання та демонстрації. Основні лекції та навчальні програми проводяться в кампусі McNally, де унікальне навчальне середовище LASALLE сприяє міждисциплінарній взаємодії та цілісному підходу до сучасної практики.

Кампус Winstedt

Winstedt Campus підтримує безперервні інновації та досконалість, підтримуючи студійну роботу та дослідження. Простір розроблено як комплексний творчий центр, де студенти образотворчого мистецтва, зокрема ті, хто займається студійними модулями та рівнями, можуть використовувати достатні та відповідні простори для розробки та завершення своїх семестрових проектів, особливо коли деякі з цих робіт можуть бути більшими за масштаб і амбіції.

Навчальний простір Wikie Edge

Навчальний простір Wilkie Edge підтримує студійну роботу та дослідження факультету дизайну. Навчальний простір Wilkie Edge, розташований лише за 50 метрів від кампусу McNally, використовується для студійних модулів Школи комунікації дизайну та Школи моди.

Інформація про відвідувачів

Кампус McNally від LASALLE відкритий у будні дні та закритий у неділю та святкові дні, якщо тільки в кампусі не проводиться виставка чи інша громадська діяльність. Для відвідувачів відкриті лише приміщення першого поверху та галереї підвалу 1.

  Стипендії та фінансування

  На знак визнання видатних успіхів у навчанні, лідерського потенціалу та пристрасті до творчості та інновацій LASALLE пропонує різноманітні стипендії новим і поточним студентам.

  Дати подачі заявок на стипендії будуть відображені на різних сторінках стипендій. Студентам також доступні інші стипендії, які фінансуються ззовні. Запити та заявки можна надсилати до відповідних організацій.

  Дізнатися більше

  Розташування

  • Singapore

   1 McNally St, 187940, Singapore

  • Singapore

   9 Winstedt Rd, Singapore, 227976, Singapore

  Запитання