Lamar University

Lamar University

Lamar University

Введення

Lamar University - ми є кардиналами!

Знайдіть свій дім в Lamar University !

Lamar University , який розташований поблизу Х'юстона в місті Бомонт, штат Техас, є понад 15 000 студентів, є одним з найбільш швидко зростаючих коледжів та університетів Техасу та є членом Техаського університету. LU пропонує понад 100 програм навчання, що ведуть до бакалавра, магістра та доктора. Кампус площею 292 акри в Бомонт знаходиться приблизно в 90 милях на схід від Х'юстона і приблизно в 25 милях на захід від Луїзіани.

Академіки

Університет отримав національне визнання за якість своєї основної навчальної програми та різноманітність студентського корпусу порівняно з іншими університетами поблизу Х'юстона. Невеликі розміри класу Ламара та низьке співвідношення студентів до викладачів дозволяють студентам будувати змістовні стосунки з експертними викладачами, які по-справжньому дбають про їх успіх.

LU наголошує на навчальних досягненнях, акцентуючи увагу на практичному навчанні на всіх рівнях, надаючи широкі можливості для бакалаврських досліджень та підтримуючи відмінні програми з відзнакою. Університет акредитований Комісією з коледжів Південної асоціації коледжів та шкіл. Кілька коледжів та програм LU мають додаткові спеціалізовані сертифікати, що визнають їх якість та досвід.

Зручності на кампусі

Кампус LU пропонує зручності для студентського життя для навчання в школі та для дозвілля. Більше 2500 студентів проживають на території кампусу, всього за півтори години від Х'юстона, в сучасних залах для резиденції в квартирі, відомих як Кардінал Віллідж, в яких є приватні спальні та гарненько мебльовані житлові зони. Усі студенти Lamar University мають доступ до їдальні для гурманів та просторого спортивного центру відпочинку Шейла Умфрі, демонстраційного закладу з 43-футовою стіною для скалолазання, всім найновішим обладнанням для тренувань та різноманітними інтрамуральними видами спорту.

Campus Life

Поза межами аудиторії студенти Lamar University розвивають навички лідерства та довічні дружні стосунки у понад 100 клубах та організаціях університету. Студенти роблять вплив через національні братства та федерації, професійні асоціації, культурні групи, релігійні клуби та службові організації. Близькість Lamar University до Х'юстона також пропонує унікальну можливість бути поруч із містом, але достатньо далеко, щоб піти.

Легка атлетика

Студенти Lamar University задоволенням вітаються з кардиналами у понад десятках чоловічих та жіночих видів спорту NCAA Division I. Змагаючись на конференції Southland, команди Cardinals мають історію виграшів чемпіонатів у спорті, включаючи чоловічий та жіночий баскетбол, волейбол, гольф та крос. Бейсбольна програма на чолі з легендарним тренером Джимом Гілліганом створила кілька основних лігерів. Нова футбольна програма LU посилила хвилювання на кампусі з розпродажею натовпу та студентами, які беруть участь у маршовій групі, черлідингу, танцювальній команді та всім задоволенням від ігрового дня.

Заява про акредитацію

Заява про акредитацію

Lamar University акредитований Південною комісією коледжів та шкіл при коледжах на присудження доцентів, бакалаврів, магістрів та докторів наук. З питаннями про акредитацію Lamar University зверніться до Комісії з питань коледжів у 1866 Південному провулку, Декатур, Джорджія 30033-4097 або зателефонуйте за номером 404-679-4500.

Недискримінаційна політика

Lamar University - це однакові можливості, сприятливі дії навчального закладу та роботодавця. Lamar University не дискримінує жодного працівника чи заявника на роботу через расу, колір, релігію, стать, вік, інвалідність, національне походження, статус ветерана, сексуальну орієнтацію або гендерну приналежність, що відповідає Забезпеченню дотримання вимог VII розділу Закон про громадянські права 1964 р .; Виконавчий наказ 11246 в редакції та змінах; Заголовок IX Поправок до освіти 1972 року із змінами та доповненнями; Розділ 504 Закону про реабілітацію 1973 року.

Техаський закон про публічну інформацію

Відповідно до Кодексу уряду Техасу, глава 552, Lamar University буде дотримуватися всіх положень, пов'язаних із звільненням запитуваної публічної інформації. Вважається, що вся урядова інформація є загальнодоступною, хоча певні винятки стосуються розкриття інформації. Lamar University негайно оприлюднює запитувану інформацію, яка не є конфіденційною ані законом, ані конституційним, законодавчим чи судовим рішенням, ані інформацією, щодо якої не вимагається звільнення від розголошення.

115257_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Опис місії

Lamar University присвячений успіхам студентів, залучаючи та надаючи студентам навички та знання, щоб процвітати в особистому житті та обраних сферах діяльності. Як докторська організація, Lamar University визнаний всесвітньо визнаним своїм високоякісним науковим співробітником, інноваційною навчальною програмою, різноманітною студентською сукупністю, доступністю, успішністю студентів та провідними науковими заходами, що сприяють перетворенню громад Південно-Східного Техасу та за його межами.

Ваша мить тут

Вас формує кожен момент вашого життя, і це робить вас неповторними. В Lamar University освіта базується на ваших індивідуальних потребах, щоб дати вам інструменти для успіху в аспірантурі та вашій кар’єрі. Завдяки особистому досвіду навчання для кожного студента та безлічі практичних можливостей, LU робить ваш час відліченим. Скористайтеся своїми силами тут, в Lamar University .

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Beaumont

    Lamar University 4400 MLK Blvd., 77710, Beaumont

Запитання