Lake Erie College

Lake Erie College

Lake Erie College

Введення

Протягом 160 років Lake Erie College виховує студентів для світу після коледжу. Ми поєднуємо освіту гуманітарних наук з практичним досвідом "реального життя". Ми сприяємо навчанню за кордоном, пропонуємо можливості для стажування як у США, так і за кордоном. За допомогою нашої навчальної програми ми враховуємо потреби студентів, які працюватимуть у дедалі більш взаємозалежному світі. Наші студенти вчаться ефективно спілкуватися, критично та творчо мислити та приймати зважені рішення. Розмір коледжу дозволяє студентам розвивати лідерські навички та брати активну участь у різних студентських організаціях та розробляти нові студентські програми. Lake Erie College наголошує на людині, а не на "масі". Наші класи викладають професори, а не аспіранти. Заняття невеликі, що дозволяє студентам і викладачам знати один одного. Ми можемо чесно сказати, що всі "будуть знати ваше ім'я". Не тільки викладачі та більшість співробітників озера Ері вас впізнають, але ми глибоко піклуємося про успіх, розвиток та щастя наших студентів.

Коледж прагне керуватися місією, розвивати міцні партнерські відносини та співпрацю в регіоні, обслуговувати громаду, охоплювати різноманітність та інтеграцію та допомагати студентам успішно досягти своїх академічних цілей.

Lake Erie College забезпечує чудову, інклюзивну та високо персоналізовану освіту, засновану на традиціях гуманітарних мистецтв. Керуючись надією та турботою, наші студенти мають право вести життя, що має особисте значення та професійний успіх, як громадяни світу.

Lake Erie College акредитований Департаментом вищої освіти штату Огайо, Комісією вищого навчання та є членом Північно-Центральної асоціації коледжів та шкіл.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Painesville

    West Washington Street,391, 44077, Painesville

    Запитання