L’Ecole Du Journalisme de Nice

L’Ecole Du Journalisme de Nice

L’Ecole Du Journalisme de Nice

Введення

Викладачі журналістів

Практичні медіа

Досвід роботи в галузі

Наші викладачі є активними професіоналами своєї справи.

Власні ЗМІ школи: EDJ News, EDJ TV і EDJ FM дають вам можливість практикувати свою професію прямо тут, у школі.

У середньому наші студенти пройдуть 3 стажування протягом курсу навчання в місцевих, національних або міжнародних ЗМІ.

Відкрийте для себе за кордоном

Працюючі випускники

Визнана школа

Можливість навчання та роботи в більш ніж 60 містах світу.

88% наших випускників бакалаврів і 81% наших випускників магістра мають роботу в журналістиці через 6 місяців після закінчення (2021).

Наша школа визнана державою.

Ми зробимо з вас журналіста!

EDJ навчає молодих перспективних журналістів з 1990 року.

З тих пір школа виросла, щоб викладати свою професію понад 40 працюючих журналістів і викладачів університетів. За ці роки наші випускники досягли великих успіхів у кожному аспекті галузі; як телевізійні ведучі, головні редактори, політичні репортери, репортери з дикої природи та спорту – це лише деякі з них.

Мультимедійний тренінг

Усі програми з журналістики, які викладаються в EDJ, є справжніми мультимедійними. З першого дня традиційна друкована, фото-, радіо- та тележурналістика вивчається та практикується в тандемі з їхніми сучасними цифровими аналогами: веб-медіа, соціальними медіа та мобільною журналістикою (MOJO).

Навчання в EDJ означає навчитися працювати в ритмі справжньої медіакомпанії. Будь-який типовий день може включати мозковий штурм ідей і пропозицій для історії; співпрацювати з колегами для дослідження теми та концептуалізації плану... Маючи в своєму розпорядженні власний парк професійного звукозаписувального обладнання школи, наших студентів часто відправляють у поле, щоб зібрати необхідний матеріал для своїх звітів. Повернувшись у школу, під керівництвом своїх учителів вони завершують свої остаточні чернетки в пакеті редагування, перш ніж їхні звіти надсилаються колегам для критичного аналізу та конструктивного відгуку.

Поза уроками студенти EDJ мають можливість далі практикувати свою майстерність за допомогою будь-якого з незалежних студентських засобів масової інформації школи: EDJ FM, EDJ TV, EDJ News (друковані онлайн-новини та EDJ Live (пряма трансляція). З доступом до наші власні радіо- та телестудії, студенти можуть створювати справжній журналістський контент, який публікується та транслюється публічно.

Практичні навички; Навички для життя

У EDJ ви навчитеся та зміцните свої навички аналізу, дослідження, написання, редагування, продюсування, презентації, публічних виступів та багато, багато іншого. Ці інструменти є незамінними для кожного журналіста.

Окрім практичної освіти, ми озброюємо наших студентів необхідними життєвими навичками, щоб допомогти їм стати молодими амбітними професіоналами. Допитливість, старанність, впевненість у собі та креативність: ми плекаємо та заохочуємо ці риси, даючи учням простір, який їм потрібен, щоб повністю охопити власне навчання та відкриття.

Індивідуальний нагляд

У нашій невеликій школі низьке співвідношення кількості студентів і викладачів дозволяє отримати більше індивідуальної підтримки та швидше прогресувати, ніж у стандартному університетському середовищі.

Це означає, що учні отримують переваги від маршрутів зворотного зв’язку та подальшого контролю, точно адаптованого до їхніх особистих сильних сторін і областей для вдосконалення.

Професійна інтеграція

EDJ бере на себе відповідальність за забезпечення стажування для багатьох своїх студентів. У середньому студенти EDJ проходять 350 стажувань у місцевих, національних або міжнародних редакціях на рік. Ще до закінчення навчання наші студенти можуть почати будувати свої професійні зв’язки.

Це означає, що шлях до працевлаштування для випускників EDJ дуже швидкий – у більшості випадків необхідні зв’язки вже встановлені під час їх стажування. Понад 88% випускників бакалаврату та 81% випускників магістратури працюють у журналістиці протягом 6 місяців після звільнення з нас.

Міжнародно орієнтований

Школа має Хартію ERASMUS+ з 2010 року та співпрацює з медіагрупою lepetitjournal.com (міжнародне видання для франкомовних, які живуть за кордоном). Це допомогло студентам пройти стажування у понад 60 містах світу.

Розташування

  • Nice

    Rue de Roquebillière,69, 06300, Nice

    Запитання