© UGA Alexis Cheziere
LéCOLE - The Event Thinking School

LéCOLE - The Event Thinking School

LéCOLE - The Event Thinking School

Введення

LéCOLE - школа, що заохочує мистецьку подію, з великим досвідом життя

Школа на службі у своєму секторі

Сила цієї школи полягає у її структурі та управлінні. Два основних галузевих об'єднання, UNIMEV і LÉVÉNEMENT будуть найбільшими акціонерами разом із засновниками l'Institut de l'Événement. Є також багато гравців із заходами, які беруть участь у ресурсах та управлінні школою.

Це представництво гарантує, що освітній зміст та навички будуть доставлятися в ідеальній гармонії з потребами, вираженими галуззю. Працевлаштування випускників буде оптимізовано шляхом тісних та постійних обмінів між викладачами та гравцями на ринку подій.

Це не просто школа, яка надає тренінги для індустрії подій, але і школу, яка спеціально сформульована для майбутніх ролей у галузі подій.

Вони інвестували в LéCOLE

Учні прийматимуть:

Розподіліть пріоритети заявкам для постійних ролей від вихідних студентів з lécole:

A'Tipic - Діяльність організацій - ADR Виробництво - Algorythme - A Nous La Lune - Arcance Event - Ареп - Артемузи - Аудиторе - Біарріц Туризм - Чайкана - Креаліанс - Double 2 - Європейське суспільство кардіологів - Видання D'elles - Експонанти - FC2 Події - Експозиція Foire De Clermont Cournon - Giglam - GL Події - Велика Нансі Congrès Et Événements - Groupe FG Дизайн - Зелені проекти - Groupe Ideactif - Groupe Новинка - Groupe S'Cape - Hopscotch Groupe - Jet Stim - JMT Франція - La 4D - Важіль De Rideau - Чарівний сад - Маніфест - Події Mondial - Месьє Лоял - Mothership - Орлеан Валь-де-Луар Випускники - Реймс Виконавці - Руан Експо Виставки - Сагарматха - Соціальний динаміт - Sommet De L'élevage - Системна подія - Unimev - Viparis

Приєднатися до Lecole - приєднатися до індустрії подій

Крім створення фахівців у форматах подій (внутрішні з'їзди, семінари, експозиції, запуск продуктів, конференції, спортивні заходи, культурні заходи, дорожні шоу, публічні заходи тощо), LéCOLE також навчає учнів мислити розумом планувальника подій.

Менеджер подій повинен оволодіти «механікою» події і повинен бути в змозі «створити подію» для будь-якого типу послуги / продукту / бренду / галузі / спільноти для всіх типів формату та медіа. Вони також повинні освоїти різні етапи планування, координації та моніторингу проекту, у всіх формах та засобах масової інформації, щоб їх запровадити.

Мислення події - це вирішення будь-яких питань маркетингу, комунікацій, бізнесу чи інновацій.

Мислення подій грунтується на цікавості, сміливості, передбаченні, співпереживання, почуття, підприємницької діяльності та винахідливості студентів поза їхньою освітою.

Розташування

  • Paris

    6, rue de Lisbonne, 75008, Paris

Запитання