Keystone logo
Kyrgyz Economic University

Kyrgyz Economic University

Kyrgyz Economic University

Введення

Kyrgyz Economic University , названий іменем М. Рискулбекова, є єдиним навчальним закладом у нашій країні, який перетворився з FTSST (Технічного училища радянської торгівлі імені Фрунзе) на університет. Наш університет є одним з лідерів модернізуючої системи вищої освіти Киргизької Республіки.

КЕУ сьогодні є сучасною багаторівневою системою безперервної підготовки фахівців з вищою економічною освітою: від загальноосвітньої до докторантури. КЕУ завжди відрізнявся високим рівнем практичної підготовки студентів, насамперед завдяки інноваційним центрам у науці та освіті.

Університет здобув освіту не одного покоління фахівців, які внесли свій внесок у розвиток національної економіки та науки. Серед наших випускників є відомі вчені-економісти, політики, завдяки яким ім'я нашого університету стало добре відомим як в Киргизії, так і в інших країнах. Вчені КЕУ внесли вагомий внесок у розвиток вітчизняної економічної науки. Наш університет займає провідні позиції в республіці в ряді наукових та економічних областей і користується визнаним авторитетом і за її межами.

Розташування

  • Bishkek

    Togolok Moldo Street,58, , Bishkek

    Запитання