Kyoto University Of Art And Design

Kyoto University Of Art And Design

Kyoto University Of Art And Design

Введення

Місія

Прищепити сильне почуття духу молодим студентам мистецтва, що дозволить їм подолати виклики, поставлені в цей кризовий вік

Виховувати позицію, яка використовує силу мистецтва для щастя інших, і дає їм силу співпереживати іншим важким ситуаціям

Набути творчості, яка реформуватиме суспільство та вирішить складні проблеми цієї епохи

Відправити у світ молодих людей з мистецьким духом

Ми віримо, що відродження мистецтв - це, як ніщо інше, рух, який виховуватиме майбутнє покоління для початку нового Відродження, що є, мабуть, найважливішою місією для всього нашого закладу.

Заснування філософії

Шляхом художньої творчості та філософських розвідок ми прагнемо сформувати нові гуманістичні та глобальні світогляди.

Ми сподіваємось, що наші студенти проявляють свою совість, володіючи своїми талантами.

Навчальні цілі

Потрібно гаряче звертатися до суспільства щодо людської «фантазії» та «творчості», адже це ключі до подолання складних проблем, з якими стикається людська раса. Університет може виконувати свою роль навчального закладу лише після того, як випускники знайдуть своє місце в суспільстві. Ми прагнемо повністю підтримати діяльність наших студентів та допомогти побудувати систему соціальних реформ, спрямованих на сприяння молодіжній "творчості".

Встановити можливість нової цивілізації, керованої мистецькою культурою та філософією, заснованою на постійній любові до людства та природи.

Розташування

 • Kyoto

  Kyoto, Японія

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання