Keystone logo
© Kyoto University Of Advanced Science
Kyoto University Of Advanced Science

Kyoto University Of Advanced Science

Kyoto University Of Advanced Science

Введення

Kyoto University Of Advanced Science (KUAS) може озирнутися на 50-річну історію як акредитований приватний навчальний заклад в академічному центрі Японії. Щоб зробити наступний крок і виклик у глобальному масштабі, KUAS запросив на посаду голови першокласного генерального директора глобально успішної фірми з Кіото, яка має на меті запропонувати свої академічні ресурси на міжнародній арені. Створення інноваційної інженерної програми з вивченням англійської мови є одним із основних прикладів цих зусиль, оскільки KUAS продовжує зміцнювати свою прихильність бути на вершині сучасної освіти.

Основоположні принципи

 • KUAS прагне випускати видатних випускників, які зможуть визначити та вирішити проблеми майбутнього.
 • KUAS буде прагнути уявити світле майбутнє для суспільства та проводити передові академічні дослідження, які призведуть до реалізації цього бачення.
 • Випускаючи чудових випускників і досліджуючи, KUAS візьме на себе провідну роль у внеску в суспільство, як сьогодні, так і в наступні століття.

Запровадження наших основоположних принципів на практиці

 • Експерти та лідери, які внесуть свій внесок у суспільство майбутнього, працюватимуть у світі різноманітних цінностей.
 • Kyoto University Of Advanced Science прагне освіти та досліджень, які беруть на себе ініціативу у вирішенні глобальних проблем, дивлячись у майбутнє, визначаючи нові проблеми, які можуть виникнути, та інтегруючи їх із сучасними освітніми темами.
 • У KUAS ми будемо прагнути виробляти динамічних, здібних людей, які зможуть братися за вирішення складних і багатогранних проблем, поєднуючи прогресивність світового класу, адаптивність і моральність зі спеціалізованими знаннями, творчим мисленням і передбачливістю разом із широким, цілісним фундамент знання.

«Створення нових парадигм у нашому глобальному суспільстві» - Масафумі Маеда, президент KUAS

Ласкаво просимо до Kyoto University Of Advanced Science . Під нашою новою назвою наш університет перетворюється на всеосяжний університет, але центром якого є наш справді унікальний інженерний факультет. Ми створили цей відділ у відповідь на глобальні потреби: еволюція роботів і автоматизованих машин, а також дронів та електромобілів призведе до швидких реформ суспільства. Тому ми віддані тому, щоб бути університетом, який створює навички знань, які вимагає наш сучасний світ. Якщо ви зацікавлені у створенні нового типу університету разом, ми чекаємо на вас.

Статистика

KUAS в цифрах

 • 50 - KUAS відсвяткувала своє 50-річчя у 2019 році з новою назвою школи.
 • 2 - У нас два будинки. Кампус Uzumasa у Західному Кіото та кампус Kameoka у місті Камеока.
 • 1 - KUAS приймає 1-й міждисциплінарний повністю англійський факультет інженерії в Японії.
 • 50-50 - Одне з наших бачень інженерного факультету: 50% іноземних студентів, 50% студенток.
 • 10 000+ - кількість іноземних студентів у Кіото. Воістину глобальне місто!
 • 35% - 35% професорів інженерного факультету KUAS є з-за кордону.
 • 264 365 м² - загальна площа наших двох кампусів.
 • 2020 - KUAS запустив свій новий інженерний факультет із власною абсолютно новою будівлею факультету.
 • 10% - Приблизно 1 з 10 людей у місті Кіото є студентом університету. Цей показник найвищий в Японії!

  Статистика випускників

  Особливості кампусу

  Кампус Uzumasa & The South Engineering Building

  Кампус Uzumasa розташований у відносно спокійному районі в західній частині міста Кіото. Це ідеальна відстань від центру міста для приємної короткої велосипедної прогулянки в будь-який час року, а також завжди є метро чи автобус на випадок дощу.

  Кампус Uzumasa складається з чотирьох великих будівель. Південний інженерний корпус є найновішим із чотирьох і був завершений у 2019 році спеціально для нашого нового інженерного факультету. Щоб реалізувати наше бачення справді сучасного інженерного факультету, нам потрібен був ідеальний будинок. Нашому шановному викладачеві дозволили застосувати практичний підхід до планування та координації, щоб переконатися, що в будівлі є всі необхідні машини та обладнання для їхніх найсучасніших досліджень. Крім того, Південна будівля була спроектована з урахуванням відкритості. План поверху містить музей для демонстрації проектів наших студентів і досліджень професорів, а також великий навчальний простір на відкритому поверсі. Кожен професор матиме власні лабораторії та кабінети в будівлі. Однак ці відкриті простори дозволять більше взаємодіяти між професорами, студентами, лабораторіями та галузями досліджень. Крім того, університет сподівається збагатити ці заклади культурою, унікальною для технологічного сектора Кіото. Традиційно компанії в Кіото будують гуртожитки для своїх співробітників поруч зі своїми компаніями, а наша південна будівля також має 80-кімнатний гуртожиток для студентів інженерних спеціальностей.

  У кампусі Uzumasa є багато інших об’єктів, родзинкою з яких є наш новий Західний корпус. Західний корпус, який було завершено у 2019 році безпосередньо перед Південним корпусом, має абсолютно нові класні кімнати, офіси підтримки кар’єри та стажування, а також багато зон для відпочинку студентів. Загальні зони включають атріуми, внутрішні дворики з повним видом на кампус і великий зал для зборів.

  Кампус Камеока

  Кампус Kameoka розташований приблизно за 30 хвилин від кампусу Uzumasa, а KUAS пропонує автобусне сполучення для перевезення всіх студентів між кампусами. Кампус Камеока займає велику долину, оточену горами, що робить його ідеальним місцем для відпочинку від міської суєти. Кампус площею 232 000 квадратних метрів складається з 16 будівель, а також численних спортивних полів (бейсбол, футбол, гольф), тренажерного залу та відкритих споруд, присвячених нашому факультету біоекологічних наук. Студенти-інженери зможуть скористатися спортивними спорудами Kameoka в рамках своїх курсів фізичного виховання!

  Зручності

  Kyoto University Of Advanced Science має три бібліотеки, в яких не лише зберігається наша вражаюча книжкова колекція, але й надаються студентам різноманітні продуктивні навчальні середовища.

  Щоб допомогти студентам залишатися здоровими як тілом, так і розумом, окрім спортивних споруд у кампусі Kameoka, наш кампус Uzumasa має тренажерний зал і студію йоги.

  Одним із головних місць будь-якого японського університету є шкільна їдальня, де ви знайдете широкий вибір страв за дуже помірними цінами. KUAS не є винятком у цьому, і наше регулярно оновлюване меню кафе дуже популярно серед наших іноземних студентів.

   Розташування

   • Kyoto

    Uzumasa Campus 18 Gotanda-cho, Yamanouchi, Ukyo-ku, Kyoto, Japan, 615-8577, , Kyoto

   Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання