Kyoto University - Graduate School Of Global Environmental Studies

Kyoto University - Graduate School Of Global Environmental Studies

Kyoto University - Graduate School Of Global Environmental Studies

Введення

Вища школа глобальних екологічних досліджень (GSGES) була створена в квітні 2002 року для вирішення нагальних екологічних проблем 21 століття. Наша головна мета - допомогти встановити глобальну екологічну стійкість як нову галузь академічних досліджень, що об’єднує етику, науку і технології, гуманітарні та соціальні науки. За допомогою наших освітніх та дослідницьких програм ми прагнемо розвивати нове покоління професійних практиків.

Допомогти нам усвідомити цю мету - багатопрофільний та міжнародний факультет із галузей, що включають науку та техніку, сільське господарство, право, економіку та гуманітарні науки. Аспірантура прагне 1) досягти глибоких дискусій та співпраці між викладачами, 2) підготувати дослідників та практиків високого рівня, які можуть знайти комплексні рішення екологічних проблем, та 3) підтримати освіту та дослідження через різноманітні інноваційні рамки та програм.

Наші новаторські дослідницькі ініціативи включають мультидисциплінарні проекти, що працюють з різними органами місцевого самоврядування в Японії, а також розширену міжнародну академічну співпрацю з університетами та дослідниками у таких країнах, як В’єтнам, Китай, Таїланд, Індонезія, Малайзія, Фіджі та Франція.

Наша освітня програма готує видатних професіоналів та лідерів в галузі екологічного менеджменту. Основні лекції проводяться англійською мовою, і всі студенти магістерської програми мають можливість взяти участь у польових роботах, а також у тримісячній програмі стажування. Два нові проекти - "Програма екологічних інноваторів (EIP) - Вирощування екологічних лідерів у регіоні АСЕАН" - та "Японські ворота: Програма екологічних досліджень університету Кіото (JGP)" були розпочаті в 2015 році для реалізації питань інтернаціоналізації освіти та дослідження та створення міжнародних програм подвійного / спільного навчання.

607 випускників магістерської програми та 196 випускників докторських програм, які сьогодні активно працюють у суспільстві, представляють результати наших сьогоднішніх зусиль. Ми пишаємося тим, що навчили велику кількість талановитих студентів, які зараз відіграють активну роль в університетах, науково-дослідних установах, державних установах, приватних підприємствах та НКО по всій Японії та за кордоном.

Розташування

  • Kyoto

    Kyoto, Японія

    Запитання