Kuyper College

Kuyper College

Kuyper College

Введення

Куйпер - провідний християнський коледж, розташований у місті Гранд-Рапідс, штат Мічиган, і зосереджений на ефективному навчанні студентів змінювати світ Божий. І вони роблять це з надзвичайними результатами, оскільки використовують те, про що дізналися в Куйпері, щоб вплинути на життя інших людей у понад 50 країнах світу.

У компанії Kuyper ми ставимо біблійну віру на перше місце в академічному та громадському досвіді наших студентів завдяки інтеграції високоякісної академічної програми та реформованого світогляду. Це забезпечує їм всебічний досвід навчання в коледжі та здатність бачити, розуміти і жити все життя через призму Писань.

Ми також готуємо наших студентів стати лідерами - навчаючи їх нести відповідальність за те, ким вони є, приймати туди, куди їх поставив Бог, і завдяки навичкам, які Він їм дав, робити благочестивий вплив на життя інших.

Все це, плюс надзвичайна відданість наших студентів служінню іншим, робить Kuyper College дуже різним та унікальним у нашій освітній місії та середовищі.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Grand Rapids

    East Beltline Avenue Northeast,3333, 49525, Grand Rapids

    Запитання