Kuwait University

Kuwait University

Kuwait University

Введення

Кампус

Шість кампусів , які складають університет є Adailiya, Шавейке, Keifan, Khaldiya, Fintas і Jabriya. Вони знаходяться в декількох хвилинах ходьби від центру міста Кувейт. Основний вихід до містечка Шувайх, вулиця Джамал Абдул Нассар, виходить на Перську затоку. Зелений кампус площею 380 акрів призначений для захисту студентів від екстремальних погодних умов.

Організація та розвиток

Кількість студентів в університеті зросла приблизно з 418 до 40 000 студентів, викладачів - з 31 до 1565, коледжів - з 4 до 17, а адміністративного та наукового персоналу - з 200 до понад 5000. Kuwait University працюють понад 100 000 випускників, які обслуговують країну та регіон, а деякі зайняли визначні посади.

Стратегічний план університету встановлюється урядом. Його виконавчі повноваження покладено на Президента, який очолює університет і відповідає за його наукові, інтелектуальні, технічні, адміністративні та фінансові справи. Президент контролює виконання законів, підзаконних актів та рішень Університетської ради, а також підтримку інституційного розвитку через політику, плани та стратегії, спрямовані на просування.

Сфера президентських обов’язків знаходить своє вираження у п’яти основних кабінетах - академіках, наукових дослідженнях, науках про здоров’я, плануванні та службах академічної підтримки, кожен з яких очолює віце-президент. Іншим виконавчим апаратом є Генеральний секретаріат КУ, підрозділ інституційних адміністративних справ, очолюваний Генеральним секретарем, який разом із п'ятьма віце-президентами є вищим керівництвом та виконавчою владою Kuwait University .

Академічна система Kuwait University

Kuwait University дотримується Системи кредитних годин (затверджених годин), навчання викладається на семестровій основі, за винятком юридичного факультету, який відповідає річній системі безперервного викладання, та факультетів Центру наук про здоров'я.

Академічні програми працюють за семестровим календарем, що починається з середини вересня і закінчується наприкінці травня. Кожен семестр триває приблизно від 15 до 17 тижнів. Осінній семестр розпочинається з другого тижня вересня і триває до кінця грудня. Весняний семестр розпочинається в кінці січня і триває до кінця травня. Запис на літню програму є необов’язковим. Це триває вісім тижнів, включаючи іспит, затверджений університетом.

Розташування

  • Shuwaikh Educational

    Jamal Abdul Nasser Street, , Shuwaikh Educational

    Запитання