Kumamoto University

Kumamoto University

Kumamoto University

Введення

Kumamoto University ( KU ), всесвітньо активний дослідницький університет, корінням якого є місцеві громади, прийняв девіз, який символізує унікальні атрибути університету та виражає його основну якість: "Дух KU ".

Бачення

Kumamoto University має на меті внести свій внесок у громаду та глобальне суспільство, розвиваючи розумних, моральних та вмілих людей, одночасно працюючи над створенням, успадкуванням та розвитком знань, дотримуючись духу Основного Закону про Освіту та Закону про шкільну освіту.

Цілі освіти

Для виховання унікальних, творчих людей університет забезпечує всебічну освіту, засновану на послідовній філософії, якої дотримуються всі наші бакалаврські відділення та аспірантури.

Наші бакалаврські відділи, за допомогою широкої освіти, прищеплюють студентам здібності до міжнародного спілкування, адаптації до інформаційного віку, мислення та дій самостійно.

Наші аспірантури виховують вузькоспеціалізованих робітників, що володіють всебічними аргументаційними здібностями, технічними знаннями та міжнародно визнаними навичками, на додаток до глибокого розуміння людства та природи на основі базової освіти, яку отримують наші студенти.

Як відкритий для громадськості заклад, університет пропонує місце, де люди можуть брати участь у навчанні протягом усього життя.

Розташування

  • Kumamoto

    Kumamoto, Японія

    Запитання