KU Leuven: Faculty of Theology and Religious Studies

KU Leuven: Faculty of Theology and Religious Studies

KU Leuven: Faculty of Theology and Religious Studies

Введення

Ласкаво просимо на домашню сторінку факультету теології та релігієзнавства.

Наш факультет є одним із найстаріших теологічних факультетів у світі. З 1432 року факультет торкнувся життя незліченних студентів, які зараз працюють і живуть у всьому світі. Факультет теології та релігієзнавства вважає себе місцем на перехресті академії, Церкви, сучасної культури та суспільства, особливе місце для католицької традиції. Дослідження та викладання факультету завжди характеризуються уважним поводженням з минулим, глибоким зобов'язанням щодо теперішнього та надійною вірою в краще майбутнє.

Це ніколи більше не було справу, ніж у сучасному віці. Вчинена група професорів та дослідників прагне навчати всіх студентів (міжнародних або інших) таким чином, щоб вони готували їх до будь-якої майбутньої професійної роботи у багатьох областях, доступних нашим програмам. Професійні можливості різноманітні: наші випускники працюють у сфері освіти, досліджень, душпастирства, громадських організацій тощо. Їхня робота справді змінює ситуацію. Саме тому факультет намагається продовжити вивчення християнської теології в діалозі з іншими світовими релігіями та іншими науками про людину. Сучасне богослов'я повинно бути зацікавленим у культурах, в яких окремі релігії. Де інші релігії світу, особлива увага приділяється "релігіям книги": ісламу та іудаїзму.

Факультет гостро зацікавлений у відповідному та відмінному внеску до суспільства всіх, студентів, професорів та співробітників, кожен по-своєму. Він забезпечує яскраве середовище для богословських досліджень, навчання та служби, для яких факультет отримує міжнародне визнання та вдячність. Наш факультет щорічно привітає багатьох нових студентів з усього світу, щоб взяти участь у повній програмі англійською мовою, запропонованої нашим факультетом. Завдяки багатому різноманіттю фону та спадщини ці студенти додають свій смак до вже стимулюючої множини ідей та думок.

Ці студенти та багато інших іноземних дослідників усвідомлюють той факт, що наш факультет має у своєму розпорядженні одну з найбагатших та найбільших богословських бібліотек у світі. Розташований у самому серці міста, наш факультет також є чудовим місцем для багатьох конференцій та симпозіумів, організованих нашими колегами.

На наших веб-сторінках факультету багато чого може запропонувати: практичну інформацію, а також інформацію про факультет та її історію, про історію, за яку ми пишаємось, і пишаємося тим, що сьогодні ми працюємо над тим, щоб продовжувати традиції об'єднувати поглиблені дослідження, відмінну освіту та значущі послуги в проекті, який називається факультетом богослов'я та релігієзнавства.

ПРИЗНАЙТЕ КУ ЛЮВЕН

Ласкаво просимо в Katholieke Universiteit Leuven, одного з найстаріших університетів Європи. Ми пропонуємо якісну освіту на основі найсучасніших міжнародних наукових досліджень та відмінних, широкомасштабних учбових закладів. Левен - це мальовниче історичне місто, але таке, що галасує життя і живе за студентським ритмом.

Розташований у Бельгії, у самому серці Західної Європи, К. Левен був центром навчання протягом майже шести століть. Сьогодні це найбільший університет Бельгії, заснований в 1425 році одним з найстаріших і найвідоміших університетів Європи. Як провідний європейський дослідницький університет та співзасновник Ліги європейських дослідницьких університетів (LERU), К. Ю. Левен пропонує широкий спектр міжнародних магістерських програм, все це підтримується високоякісними, інноваційними, міждисциплінарними дослідженнями.

З моменту свого заснування К. Л. Левен був заснований у місті, який ділиться своїм ім'ям. Левен - приємне, безпечне і жваве студентське містечко, де багатовікова історія зустрічається з найсучаснішою наукою. Університет також пропонує ступінь програми в кампусах в 11 бельгійських містах, включаючи Брюссель, Гент і Антверпен.

Опис місії

К. В. Левен виконує свою місію, забезпечуючи високоякісні міждисциплінарні дослідження та навчання з католицьким підписом.

Акредитації

Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

Розташування

  • Leuven

    Sint-Michielsstraat 4, 3000, Leuven

Chat with students

Запитання