Keystone logo
KU Leuven

KU Leuven

KU Leuven

Введення

KU Leuven, що надихає видатних

KU Leuven – це науково-освітня установа з міжнародною привабливістю. Усі програми в цьому університеті базуються на інноваційних дослідженнях його вчених і професорів.

KU Leuven входить до числа 50 найкращих університетів світу!

Від філософії Відродження до передових нанотехнологій: як один із найстаріших університетів Європи, KU Leuven може похвалитися давньою традицією новаторських досліджень і високоякісної освіти.

Вивчення

Перспективні студенти

Будучи одним із провідних дослідницьких університетів Європи, KU Leuven пропонує низку дослідницьких програм навчання. Ступінь KU Leuven високо цінується в усьому світі, що дає вам конкурентну перевагу.

Нинішні студенти

Незалежно від того, на якому кампусі ви перебуваєте, у вас є чимало доступних можливостей. Наші послуги для студентів консультують вас з питань житла, навчання та стипендій. Вони також пропонують спортивні та культурні заходи.

Чому KU Leuven

KU Leuven є одним із найвищих і найвідоміших університетів Європи. Він може похвалитися давніми традиціями новаторських досліджень і високоякісної освіти. Але KU Leuven також має чимало інших переваг.

Програми

KU Leuven пропонує різні типи програм, включаючи бакалаврські та (поглиблені) магістерські програми, курси підвищення кваліфікації та перехідні програми.

Факультети

Навчання організовується 15 факультетами, поділеними на три групи: гуманітарні та соціальні науки; наука, техніка та технологія; та біомедичні науки. Кілька факультетів пропонують програми в різних місцях у Фландрії та Брюсселі.

Освіта

KU Leuven звертається до уявлення студента про майбутнє. Університет сприяє особистому розвитку студента та тому, як вони хочуть допомогти формувати суспільство.

Організація

KU Leuven займається освітою та дослідженнями майже в усіх сферах. Його п'ятнадцять факультетів пропонують освіту, а науково-дослідну діяльність організовують кафедри та дослідницькі групи. Ці факультети та кафедри, у свою чергу, об’єднані в три групи: Гуманітарні науки та суспільні науки , Наука, інженерія та технології (SET ) і біомедичні науки . Кожна з цих груп має докторську школу для своїх програм підготовки докторів.

KU Leuven має чотирнадцять кампусів, розташованих у 10 містах Фландрії.

<span translate="no">KU Leuven</span> організовує регулярні інформаційні онлайн-сесії

Навіщо вчитися в KU Leuven</p>

Що відрізняє нас як університет?

Університет з високим рейтингом

KU Leuven входить до 100 найкращих університетів світу відповідно до світового рейтингу Times Higher Education World Rankings та QS World University Rankings . Усі дисципліни KU Leuven з гордістю належать до 100 найкращих у своїй галузі. Крім того, KU Leuven був визнаний Reuters як найбільш інноваційний університет Європи в 2016 році.

Навчання на основі досліджень

Освіта в KU Leuven заснована на дослідженні, що означає, що студенти навчатимуться у тих самих професорів, які виконують новаторські дослідження, про які ви читаєте в пресі. Нові ідеї миттєво інтегруються в класи, і студентів заохочують до виконання своїх досліджень. У нашій FabLab студенти можуть використовувати кілька високотехнологічних машин, щоб створювати все, що завгодно – і все це безкоштовно.

Affordable tuition fees

Вища освіта в Бельгії високо цінується і тому субсидується урядом. Це дозволяє KU Leuven підтримувати відносно низьку плату за навчання , що дає вам співвідношення ціна/якість, з яким можуть зрівнятися лише деякі університети з топ-100. Ми пишаємося тим, що наші програми є максимально доступними, щоб дозволити найталановитішим студентам з усього світу приєднатися до наших курсів.

Міжнародне студентське життя з повагою до різноманітності

Згідно з версією Times Higher Education , KU Leuven входить до 50 найкращих міжнародних університетів у всьому світі з персоналом і студентами з більш ніж 150 різних національностей. Для всіх наших іноземних студентів студентський центр Pangea є домом далеко від дому. Наш університет також прагне до різноманітності та інклюзивності та хоче працювати разом над пактом для більшої поваги .

Дізнайтеся більше про те, чому варто обрати KU Leuven .

Статистика

KU Leuven: міжнародний законодавець моди

Заснований у 1425 році, KU Leuven святкуватиме своє 600 - річчя у 2025 році, що робить його одним із найстаріших університетів Європи.

Наш заклад має подвійну честь бути найстарішим університетом у Нідерландах і найстарішим існуючим католицьким університетом у світі .

  Прийом

  This step-by-step guide will take you through the entire process of applying to KU Leuven as a degree-seeking student.

  1. Перевірте вимоги до вступу

  Make sure to read the detailed admission requirements of the specific study programmes available at the various KU Leuven campuses, to see if you are eligible. If you want to apply for a bachelor's programme, you can check whether your secondary qualifications meet the minimum eligibility criteria.

  All applicants who have not obtained a previous diploma in a programme taught in English in Australia, English-speaking Canada, Ireland, New Zealand, the United Kingdom and the United States of America must submit a certificate proving their proficiency in English.

  The English proficiency test scores accepted by KU Leuven are the TOEFL iBT certificate, IELTS Academic certificate, Cambridge C1 Advanced (CAE) or C2 Proficiency (CPE) certificate, and the ITACE for Students C1 or C2 certificate. More information on English Proficiency tests.

  2. Перевірте вікно програми для своєї програми

  Our admissions process works on a rolling basis but applies in time to start in the following academic year. Some specific programmes have a strict deadline. You can check the specific deadline of your programme by using our application window tool.

  3. Перевірте плату за навчання та варіанти стипендій для вашої програми

  You can check the tuition fee and scholarship options for your programme for the current and next academic year using our tuition fee calculator and scholarships database.

  4. Зберіть необхідні документи

  The required documents depend on the programme you applied for. Some programmes request additional documents, if so, they are mentioned in the admission requirements.

  5. Запустіть програму

  To start your application at KU Leuven, log in to the web app via your browser complete your data, upload the required documents and pay the application fee. You will be notified by email when a decision about your application has been taken.

  Особливості кампусу

  A timeless university town in the heart of Europe

  KU Leuven Campuses

  KU Leuven's main campus is situated in Leuven, about 30 kilometers from Brussels, the capital of Belgium and Europe. Studying in Belgium offers easy access to the best of European culture, with Paris, London, and Cologne all accessible by a two-hour train ride. Furthermore, the University has campuses in nine other Flemish cities, including Brussels, Antwerp, Ghent, and Bruges.

  Housing

  Більшість студентів обирають оренду кімнати ("kot" голландською) у приватному студентському будинку зі спільними приміщеннями та зручностями. Якщо вам потрібна будь-яка допомога з цим, KU Leuven Housing Service може запропонувати допомогу. Університет володіє та управляє кількома студентськими гуртожитками. Обмежена кількість кімнат у цих резиденціях зарезервована для іноземних студентів. Ви також можете переглянути онлайн базу даних Житлової служби. Ви будете навчатися в одному з інших наших кампусів? Є бази даних для житла в кожному з кампусу KU Leuven .

   Campus Life & Facilities

   Незалежно від того, як студент чи дослідник, ви відкриєте для себе в Бельгії країну, сповнену дивовижних контрастів. Країна, багата мистецтвом, історією та архітектурою. Вас пригостять місцевими делікатесами в дружній атмосфері. Бельгійські міста можуть багато чого запропонувати студентам: космополітичний спосіб життя, чудові спортивні споруди, бібліотеки, книгарні, ресторани, кафе та динамічну культурну сцену.

   Будучи міжнародним гостем, ви можете спочатку побачити бельгійців стриманими – враження, яке триватиме лише до тих пір, поки ви не вип’єте чашку пива в кафе на відкритому повітрі або не здійсните свій перший візит до бельгійського будинку, де вас тепло зустрінуть і добре нагодують. Бельгія також є ідеальною базою для знайомства з рештою Європи. Лондон, Париж, Кельн і Амстердам — усі вони знаходяться в двох кроках. Це штаб-квартири багатьох міжнародних організацій і компаній, а також серце Європейського Союзу.

   Стипендії та фінансування

   Акредитації

   Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

   Вимоги до вступу на програму

   Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

   Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

   Розташування

   • Leuven

    Oude Markt 13 - bus 5005, 3000, Leuven

   • Ghent

    Ghent, Бельгія

   • Brussels

    Brussels, Бельгія

   • Antwerp

    Antwerp, Бельгія

   • Geel

    Geel, Бельгія

   • Bruges

    Bruges, Бельгія

   • Zürich

    Zürich, Швейцарія

   Програми

   Chat with students

   Запитання