KU Leuven

KU Leuven

KU Leuven

Введення

KU Leuven, надихаючи видатних

KU Leuven це науково-освітня установа з міжнародною привабливістю. Усі програми в цьому університеті базуються на інноваційних дослідженнях його вчених і професорів.

KU Leuven входить до 50 найкращих університетів світу!

Від філософії епохи Відродження до передових нанотехнологій: як один із найстаріших університетів Європи, KU Leuven може похвалитися давньою традицією новаторських досліджень і високоякісної освіти.

Вивчення

Майбутні студенти

Будучи одним із провідних дослідницьких університетів Європи, KU Leuven пропонує низку дослідницьких програм навчання. Диплом KU Leuven високо цінується в усьому світі, що дає вам конкурентну перевагу.

Поточні студенти

Незалежно від того, на якому кампусі ви перебуваєте, у вас є чимало доступних можливостей. Наші послуги для студентів консультують вас з питань житла, навчання та стипендій. Вони також пропонують спортивні та культурні заходи.

чому KU Leuven

KU Leuven є одним із найвищих і найвідоміших університетів Європи. Він може похвалитися давньою традицією новаторських досліджень і високоякісної освіти. Але KU Leuven також має чимало інших переваг.

Програми

KU Leuven пропонує різні типи програм, включаючи бакалаврські та (поглиблені) магістерські програми, курси безперервної освіти та перехідні програми.

Факультети

Навчання організовується 15 факультетами, поділеними на три групи: гуманітарні та соціальні науки; наука, техніка та технологія; та біомедичні науки. Кілька факультетів пропонують програми в різних місцях у Фландрії та Брюсселі.

Освіта

KU Leuven апелює до уявлення учня про майбутнє. Університет сприяє особистому розвитку студентів і тому, як вони хочуть допомогти формувати суспільство.

організація

KU Leuven присвячена освіті та дослідженням майже в усіх сферах. Його п'ятнадцять факультетів пропонують освіту, а науково-дослідну діяльність організовують кафедри та дослідницькі групи. Ці факультети та відділи, у свою чергу, об’єднані в три групи: гуманітарні та соціальні науки, наука, інженерія та технології (SET)та біомедичні науки. Кожна з цих груп має докторську школу для своїх програм підготовки докторів.

KU Leuven має чотирнадцять кампусів, розташованих у 10 містах Фландрії.

Особливості кампусу

  Акредитації

  Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

  Вимоги до вступу на програму

  Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

  Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

  Розташування

  • Leuven

   Oude Markt 13 - bus 5005, 3000, Leuven

  • Ghent

   Ghent, Бельгія

  • Brussels

   Brussels, Бельгія

  • Antwerp

   Antwerp, Бельгія

  • Geel

   Geel, Бельгія

  • Bruges

   Bruges, Бельгія

  • Zürich

   Zürich, Швейцарія

  Chat with students

  Запитання