Keystone logo
© 2023 © Kristiania University College
Kristiania University

Kristiania University

Kristiania University

Введення

Kristiania University є одним із найстаріших приватних закладів вищої освіти в Норвегії. Kristiania розташована в Осло і є фондом, метою якого є навчання та дослідження. Весь фінансовий надлишок використовується для зміцнення академічного та навчального середовища. Kristiania пропонує навчальні програми та курси на різних рівнях освіти, які адаптовані до людей з різними кваліфікаціями, здібностями та можливостями. Kristiania навчатиме кандидатів, які нададуть суспільству досвід як для державного, так і для приватного секторів.

Kristiania - це фонд, метою якого є навчання та дослідження. Весь фінансовий надлишок використовується для зміцнення академічного та навчального середовища коледжу.

Kristiania проводить дослідження та освіту в професійно-технічних школах, на рівнях бакалавра, магістра та доктора в галузі менеджменту, організації, маркетингу, комунікації, інформатики, наук про здоров’я, інновацій та мистецтва. Маючи понад 18 000 студентів, 800 співробітників і велику освітню пропозицію в Осло, Бергені та онлайн, Kristiania є найбільшим незалежним університетом Норвегії, а Професійна школа Kristiania є найбільшою професійною школою Норвегії.

Місія Kristiania полягає в тому, щоб зробити внесок у соціальний та економічний розвиток Норвегії через розвиток і розповсюдження прикладних знань, орієнтованих на вирішення проблем, у тісній співпраці з трудовим життям, на основі найкращих досліджень і мистецької роботи. Щоб виконати цю місію якомога ефективнішим способом, Kristiania працює над тим, щоб отримати акредитацію як перший незалежний університет Норвегії.

Прийом

Для деяких наших досліджень ви повинні подати вступний іспит на додаток до вашої заяви. Для деяких досліджень ви також повинні подати форму самооцінки, а деякі повинні відвідати пробні тести або прослуховування.

Візові вимоги

Ваше громадянство визначає тип візи або дозволу на навчання, які вам потрібні для навчання в Норвегії. Якщо у вас виникли сумніви щодо подачі заяви на отримання візи та дозволу на навчання, зверніться до найближчого посольства/консульства Норвегії або зверніться до Норвезького управління імміграції (UDI).

 • Громадяни північних країн
  Громадяни країн Північної Європи (Швеції, Фінляндії, Данії, Ісландії, Фарерських островів, Гренландії та Аландських островів), які планують проживати в Норвегії більше шести місяців, повинні звернутися до податкової служби (Skatteetaten) для перевірки ідентифікаційного номера та подання повідомлення про зміну адреси не пізніше ніж через 8 днів після вашого прибуття до Норвегії. Ви повинні забронювати зустріч на їх веб-сайті заздалегідь.
 • Громадяни країн ЄС/ЄЕЗ
  Громадянам країн ЄС/ЄЕЗ не потрібна віза для в’їзду до Норвегії, але вони повинні зареєструвати своє перебування в Центрі обслуговування іноземних працівників (SUA) протягом 3 місяців після прибуття до Норвегії. Вам необхідно попередньо записатися на прийом на порталі заявок UDI.

  Громадянам країн ЄС/ЄЕЗ, які планують залишитися в Норвегії на період менше 90 днів, не потрібно реєструвати своє перебування.
 • Громадяни країн, що не входять до ЄС/ЄЕЗ
  Громадяни країн, що не входять до ЄС/ЄЕЗ, повинні подати заяву на отримання дозволу на навчання для навчання в Норвегії.
 • Подаючи заявку на магістерську програму в Kristiania University , громадяни, які не входять до ЄС/ЄЕЗ, повинні підтвердити свою фінансову спроможність. Це можна задокументувати одним із таких документів:
  • нещодавню офіційну виписку з банківського рахунку на ваше ім'я
  • лист, який підтверджує, що ви маєте право на отримання стипендії/студентської позики у своїй країні
  • гарантійний лист від спонсора та остання офіційна виписка з банківського рахунку спонсора


Сума, необхідна за один навчальний рік, становить витрати на навчання та проживання за один навчальний рік. Сума може бути документально підтверджена в будь-якій валюті.

Пізніше це стане важливою частиною заяви на отримання дозволу на навчання. Відразу після вступу міжнародним студентам магістратури пропонується перерахувати цю суму на депозитний рахунок студента, який знаходиться в Kristiania University .

Одразу після вступу громадянам, які не входять до ЄС/ЄЕЗ, необхідно подати заявку на отримання дозволу на навчання. Більше інформації про дозвіл на навчання доступно на веб-сайті UDI. Майте на увазі, що процес подачі заявки на дозвіл на навчання може тривати 7-8 тижнів.

Як частину заяви на отримання дозволу на навчання, цю суму необхідно внести на норвезький банківський рахунок, оскільки UDI вимагає фінансової гарантії для навчання в Норвегії. Неможливо відкрити банківський рахунок у Норвегії до прибуття. Тому в Kristiania University є рахунок, на який можна внести необхідну суму. Подробиці щодо перерахування депозиту будуть доступні після отримання допуску.

Зазвичай ви повинні зареєструватися особисто в місцевій імміграційній службі протягом 7 днів після прибуття до Норвегії. Через триваючу пандемію та правила карантину поліція більш гнучко підходить до цих термінів. Вам необхідно заздалегідь записатися на прийом через портал додатків UDI. Майте на увазі, що вам заборонено входити до відділку міліції до завершення необхідного часу карантину.

Після реєстрації в поліції ви отримаєте поштою карту проживання та норвезький ідентифікаційний номер. Дозвіл на проживання зазвичай дійсний протягом одного року і повинен бути продовжений на другий рік навчання. Коли ви отримуєте дозвіл на навчання в Норвегії, ви автоматично також отримуєте дозвіл працювати до 20 годин на тиждень і повний робочий день під час звичайних свят.

Отримавши свій норвезький ідентифікаційний номер, ви можете відкрити свій банківський рахунок у Норвегії, а Kristiania University перерахує ваш депозит на ваш рахунок. Гроші будуть перераховані вам назад, коли ви відкриєте норвезький банківський рахунок. Для того, щоб ми могли повернути Ваш депозит, Вам необхідно особисто звернутися до нашого фінансового відділу з підписаним листом із зазначенням реквізитів Вашого банківського рахунку. Лист повинен містити ваш студентський ідентифікаційний номер, ПІБ, адресу та номер рахунку. Якщо ваш дозвіл на навчання не буде надано або якщо ви відмовитеся до кінцевого терміну, зазначеного у вашому студентському контракті, кошти, які ви внесли, будуть повернуті вам.

Розташування

 • Oslo

  Kirkegata 24.26, Oslo, 0107, Oslo

Запитання