Korea University of Technology and Education (KoreaTech)

Korea University of Technology and Education (KoreaTech)

Korea University of Technology and Education (KoreaTech)

Введення

Korea University of Technology and Education (KoreaTech) відзначає своє 30-річчя, намагаючись започаткувати освіту, орієнтовану на студентів, з часу її створення в 1991 році.

KOREATECH відіграв ключову роль у вихованні талановитих людей з креативним мисленням та навичками вирішення проблем під засновницьким духом, “шукаючи істину у фактах”.

KOREATECH розробив кожну навчальну програму, щоб впоратися з епохою 4-ї промислової революції, а також усі студенти можуть пройти спеціальний шлях, щоб вивчити ШІ (Штучний інтелект) та Великі дані як мікро ступінь у відділі майбутніх технологій.

У 2019 році KOREATECH заснував Smart-Learning Factory з технологією 5G, щоб забезпечити студентів навчальним досвідом, таким як AR / VR та робототехніка, в інноваційному середовищі. В даний час KOREATECH також починає створення Центру навчання майбутнього з метою стати одним з провідних університетів напередодні 4-ї промислової революції.

Крім того, KOREATECH керував трьома афілійованими установами - Інститутом розвитку людських ресурсів (HRDI), Інститутом онлайн-освіти протягом усього життя (OLEI) та Корейським управлінням якості навичок (KSQA) з метою зміцнення зв'язку між його досягненнями та національною політикою у галузі людських ресурсів.

Нарешті, KOREATECH буде постійно сприяти розвитку талановитих людей та процвітати протягом наступних 30 років відповідно до гасла 30-ї річниці: «Технологія до людей, освіта до нової ери».

Розташування

 • Cheonan-si

  Cheonan-si, Південна Корея

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання