Keystone logo
Korea Polytechnic University

Korea Polytechnic University

Korea Polytechnic University

Введення

Провідний університет, що сприяє розвитку інтелектуальної екосистеми для обробної промисловості, стратегічно розташований у розумному центрі Сіхенг та Ансан, Korea Polytechnic University спеціалізується на співробітництві між галузями та університетами за зразком передових промислових кластерів за кордоном. КПУ ще молодий університет, але цей інститут сприяв розвитку національної промисловості, виховуючи більше фахівців у галузі інженерії, ніж будь -який інший. Впроваджуючи індивідуальну навчальну програму, яка відображає потреби галузі, КПУ виростила культуру кампусу, в якій індустрія та університет співіснують, обіймаючи один одного.

Крім того, як провідний університет, який ініціював та розповсюджував систему компаній -партнерів, КПУ має найбільшу мережу компаній у країні, партнерами якої є близько 4200 корпорацій. КПУ також першим запровадив систему Інженерного Будинку, в якій студенти бакалавра мають можливість працювати з викладачами у їх науково -дослідних проектах з корпораціями, інноваційний підхід до інженерної освіти. З першого випускного класу 2002 року до теперішнього часу зусилля КПУ закріпили його місце як найкращого інституту, що розвиває кар’єру, а його галузевий склад мислення став прикладом для багатьох університетів Кореї та за кордоном.

Крім того, КПУ отримав численні великі державні гранти: орієнтовану на суспільство ініціативу співпраці між промисловістю та університетами (LINC+) від Міністерства освіти, підготовку інженерів інтелектуальної промисловості від Міністерства торгівлі, промисловості та енергетики та Проект початкового та попереднього пакетів від Міністерства зайнятості та праці. Школа також отримала відмінні оцінки в університетських оцінках, проведених великими корейськими ЗМІ, що підтверджує її сильні сторони нації.

Світова промислова парадигма швидко змінюється з Четвертою промисловою революцією та зростанням відповідних технологій штучного інтелекту, IoT, технології 3D -друку тощо. У відповідь КПУ має на меті оновити існуючу в університеті мережу співробітництва між галузями та університетами, підтримуючи корпорації в Сіхенгу та Ансан Smart Hub, щоб вони впроваджували свої технології та ставали розумними. Korea Polytechnic University буде постійно просуватися вперед, щоб прийняти виклик стати лідером у просуванні розумної екосистеми для обробної промисловості, а також розвивати таланти на майбутнє.

Розташування

  • Dongdaemun-gu

    Dongdaemun-gu, Південна Корея

    Запитання