Keystone logo
Kogod School of Business, American University Бухгалтерський облік MS
Kogod School of Business, American University

Бухгалтерський облік MS

Washington, США

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline *

Aug 2024

USD 2 000 / per credit **

На кампусі

* 15 січня: першочерговий розгляд стипендій | 15 березня: дедлайн для іноземних студентів | 15 квітня: першочергова реєстрація на курс | 1 липня: усі заявки приймаються до цього часу

** на основі витрат на 2022-2023 роки і можуть бути змінені. Стягуються додаткові збори

Введення

Інноваційна навчальна програма. Відзначений нагородами факультет. Відмінна профорієнтація

Наша програма магістра з бухгалтерського обліку (MSA) готує студентів до кар’єри за винагороду в усіх аспектах галузі, від некомерційної до судово-бухгалтерської експертизи. Для цього ступеня є варіант STEM

Незалежно від того, чи просунете ви свою кар’єру, переходите на нову, чи тільки починаєте, програма MSA підготує вас до конкуренції в процвітаючій сфері, яка, за прогнозами, збільшиться на 22 відсотки в наступне десятиліття. Навчальна програма MSA зосереджується на різних бухгалтерських темах, включаючи аудит, судове розслідування, бізнес-етику, інформаційні системи тощо, щоб розвинути лідерські якості та навички використання даних, які вам знадобляться, щоб досягти успіху в галузі.

Різноманітний досвід роботи з реальними практиками

Викладацький склад Kogod MSA – це реальні практики, які привносять у клас свій різноманітний досвід та унікальні бізнесові знання.

Факультет бухгалтерського обліку MS використовує експериментальні вправи та інтегровані проекти, щоб навчити вас принципам бухгалтерського обліку. Наш талановитий відділ надасть персональну увагу, щоб допомогти вам проаналізувати світ бухгалтерського обліку з усіх боків.

Постійними гостями виступають відомі бухгалтери фірм «Великої четвірки».

Спеціалізуйте свою курсову роботу

Програма MSA становить від 30 до 37,5 кредитів, залежно від вашого попереднього академічного досвіду в області бухгалтерського обліку. Студенти денної форми навчання зазвичай закінчують програму за 1-1,5 роки. Студенти-заочники зазвичай закінчують програму за 2+ роки. Зазвичай курси проводяться один раз на тиждень у проміжках часу з 17:30 до 20:00 і іноді з 20:20 до 22:50.

Курси поділяються на три типи: основи бізнесу, основний облік і факультативи. За вашої пропозиції керівник програми підготує для вас індивідуальний план програми на основі вашого попереднього академічного досвіду. Студенти, які мають досвід бухгалтерського обліку, можуть вибирати з низки курсів з фінансової звітності та впевненості, судово-бухгалтерської експертизи або оподаткування. І всі студенти обирають курси за вибором, щоб доповнити свою спеціальність, а також взяти участь у стажуваннях та можливостях лідерства.

Випускники виходять із магістерської програми добре підготовленими до іспиту CPA, а головне – успішної кар’єри.

Навчання в найкращому місці

Завдяки високому відношенню до роботи на повний робочий день, програма MSA налаштовує вас на результат роботи, який відповідає вашим цілям.

Розташування AU в столиці країни пропонує студентам доступ до широкого бухгалтерського стажування та можливостей працевлаштування в корпоративному, некомерційному та державному секторах. Завдяки спеціалізованому обліку на ваш вибір, ви будете займати посади, які відповідають вашим інтересам.

Як студенти денної форми навчання, так і професіонали, які працюють, повною мірою користуються перевагами підключеної мережі випускників у Вашингтоні, округ Колумбія. Підготовці до кар’єри бухгалтера також допомагають наш добре пов’язаний центр ділових комунікацій Kogod та Офіс кар’єрного залучення.

Випускники MSA відмінно працюють на різних посадах бухгалтерського обліку, аудиту та бюджетування, включаючи посади керівника та керівні посади.

Кейсі Еванс вважає, що програму Kogod MS Accounting (MSA) відрізняє її інклюзивність. «Вам не потрібен досвід бухгалтерії, перш ніж отримати ступінь магістра в Kogod», – каже Еванс, програма MSA.

Прийом

Стипендії та фінансування

Карєрні можливості

Відгуки учнів

Про Школу

Запитання