Keystone logo
Klaipeda University Магістр регіонального управління
Klaipeda University

Магістр регіонального управління

Klaipėda, Литва

2 Years

Англійська

Денне навчання

01 Jun 2024

01 Sep 2024

EUR 4 384

На кампусі

Введення

Ця навчальна програма має на меті дати можливість фахівцям зрозуміти теорію та практику регіонального управління, глибоко аналізувати та оцінювати інформацію, пов’язану з регіональним управлінням, а також вирішувати питання державної політики, пов’язані з регіонами, у стійкий, ефективний та демократичний спосіб.

Навчальні програми KU розроблені, щоб надати необхідні знання, практичні та професійні навички професіоналам державного управління, щоб мати можливість вирішувати глобальні виклики як на місцевому рівні, так і в усьому світі.

Навчально-польові курси дають студентам фундаментальні знання з державного управління, розвивають методологічно-теоретичні, аналітичні, порівняльні та прогнозні навички дослідження процесів і подій, формують творчі, комунікативні спеціальні та соціальні навички діяльності в державних установах.

Ця частина навчальної програми складається з курсів, які надають студентам знання про державне управління, регіональний розвиток, теорії регіонального управління, інституційні та політичні заходи для оцінювання, міжінституційні мережі та принципи їх аналізу та залучення управління в регіонах.

Ця частина навчання охоплює теоретичні та професійні курси, обов'язкові для магістерської програми регіонального управління, і надає знання та вміння, необхідні для здобуття кваліфікації магістра державного управління.

Прийом

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання