Keystone logo
Klaipeda University

Klaipeda University

Klaipeda University

Введення

1 січня 1991 року – день офіційного початку діяльності Klaipeda University. Це дата, яка надала місту Клайпеда статус університетського міста та відкрила більше можливостей для регіону Західної Литви та його мешканців для здобуття університетської освіти та наукової кар’єри.

Сьогодні Klaipeda University – це динамічний багатопрофільний університет, що розвивається, який протягом більш ніж трьох десятиліть уточнював напрями наукової та академічної діяльності. Університет може похвалитися двома дослідницькими інститутами: Інститутом історії та археології Балтійського регіону та Інститутом морських досліджень, де велика кількість дослідників зосереджена на дослідженнях і одночасно навчає студентів. Три факультети – морських технологій і природничих наук, соціальних і гуманітарних наук і наук про здоров’я – це підрозділи, де переважає академічний дух і розробляються наукові проекти.

KU ставить перед собою амбітну мету стати лідером університетів Балтійського регіону. У світі науки кваліфікація та репутація морських дослідників, які працюють в KU, відображається в Шанхайському рейтингу (Академічний рейтинг університетів світу): відповідно до нього KU входить до числа 200 університетів світу, найкращих у галузі океанографічних наук. .

Щороку в КУ навчається 3 тис. бакалаврів, магістрів, докторантів. За три десятиліття тут закінчили навчання близько 40 тисяч випускників: викладачі, керівники підприємств, політики та державні службовці, науковці, медсестри, радіологи, журналісти та інші.

У 2019 році Klaipeda University став членом EU-CONEXUS, альянсу університетів Європи. Спеціалізацією EU-CONEXUS, що представляє дев’ять партнерів – університети прибережних міст у різних європейських країнах, є сталий розвиток розумних прибережних міст. Результатом інтеграції науково-навчальних структур є те, що вже реалізуються спільні бакалаврські та магістерські навчальні програми, об’єднано зусилля в наукових дослідженнях університетів-партнерів, відкрилися нові можливості для мобільності викладачів і студентів, нові культурні та розвиваються спортивні традиції.

Університет розташований на просторій території в північній частині міста Клайпеда. Частину академічного містечка займає характерний комплекс прусських казарм, побудованих на початку 20-го століття, згодом відреставрованих і пристосованих до потреб навчального закладу та слугуючих мирним цілям протягом трьох десятиліть. Поряд з історичним комплексом зведено нові будівлі: Морський науково-дослідний інститут, Бізнес-інкубатор КУ, навчальний комплекс AULA MAGNA, гуртожиток. У планах розвитку – будівництво ще одного гуртожитку, нового спортивного центру, лабораторних корпусів тощо.

Акредитація

Відповідно до висновків ЗНО у 2012 році Klaipeda University акредитовано на шість років. Центр оцінювання якості вищої освіти оцінює діяльність вищого навчального закладу за чотирма напрямками оцінки: стратегічне управління, навчання та навчання впродовж життя, наукова та мистецька діяльність, вплив на регіональний та національний розвиток. У 2018 році продовжено акредитацію Klaipeda University .

Особливості кампусу

Університетське містечко виглядає чарівно, поєднуючи нові сучасні наукові будівлі та старий виразний ансамбль будівель із червоної цегли, що залишило тут сильне відчуття автентичності.

Центральна точка для іноземних студентів – Фабрика ідей та офіс міжнародних студентів – ваш дім у KU.

Два гуртожитки для студентів. Найновіший гуртожиток суперсучасний і лише за 3 хвилини їзди від головного кампусу університету. Для отримання додаткової інформації про помешкання відвідайте веб-сайт.

  Стипендії та фінансування

  Університет заснував 11 стипендій для студентів із країн Східного партнерства та Казахстану. Вступникам та студентам, які показали найкращу успішність, надається 100% знижка плати за навчання протягом усього періоду навчання. Для отримання додаткової інформації про стипендії відвідайте веб-сайт.

  Нагороди та акредитації</div>

  112 місце серед сх
  європейські університети.

  Рейтинг QS

  займає місце серед 200 найкращих університетів

  У галузі океанографії в усьому світі

  Campus Life & Facilities

  • Спортивний клуб @Факультет соціально-гуманітарних наук
  • Кафетерій @University Campus
  • Ботанічний сад @Північна частина міста

  Клайпеда, місто, розташоване на узбережжі Балтійського моря. Столиця для любителів моря та природи з її незвіданими пляжами, прекрасними велосипедними доріжками, затишними вуличками, гойдаючимися човнами та розмовляючими скульптурами. Ви побачите, що місто, до якого легко дістатися пішки, чарівне в усі пори року та божевільне влітку, пов’язане з морем!

  Розташування

  • Klaipėda

   H. Manto gatvė,84, 92294, Klaipėda

  Запитання