Keystone logo
Kingston University МЗС в образотворчому мистецтві
Kingston University

МЗС в образотворчому мистецтві

Kingston upon Thames, Великобританія

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 10 900 / per year *

На кампусі

* вдома повний робочий день: £10 900 | міжнародний повний робочий день: £18,700

Введення

Чому обирають цей курс?

Новий магістр образотворчого мистецтва в Kingston School of Art пропонує унікальне поєднання студійної та теоретичної підготовки. У програмі ви розвиватимете свою практику як художника, критично розмірковуючи та розміщуючи цю практику в мінливому соціальному, політичному та культурному контексті. Ви матимете можливість пройти один модуль теорії мистецтва у всесвітньо відомому Центрі досліджень сучасної європейської філософії (CRMEP) і попрацювати в різних медіа, скориставшись перевагами нових передових семінарів Школи.

Цей курс базується на студії та зосереджений на дослідженні. Розвиваючи своє особисте бачення та розуміння спільної практики, ви створите чітку та значущу роботу, щоб консолідувати та зміцнити свою позицію як художника та творчого практика.

Ви з самого початку виконуватимете самоініціативну роботу. Індивідуальні підручники, семінарські презентації та практичні заняття підтримають ваше навчання.

Ви зможете розробити основну практичну роботу, яка пов'язана з контекстом критичного розуміння практики сучасного образотворчого мистецтва.

Завдяки орієнтованому на студента підходу до викладання та навчання вас заохочуватимуть працювати над окремими проектами, а також експериментувати зі спільними способами виробництва та виставок, розробляючи відповідні мистецькі та кураторські стратегії як у сфері сучасного мистецтва, так і в більш широкому культурному контексті . Програма лекцій, студійних семінарів і особистих уроків з’єднає вас із мережею художників, кураторів, письменників і галеристів, коли ви дослідите, що означає створювати мистецтво в 21 столітті.

Нинішні викладачі включають Джо Аддісон, Ден Кіднер, Майк Нельсон, Пітер Осборн, Елізабет Прайс, Морган Куейнтанс, Алексіс Теплін і Роман Вассер.

Серед нещодавніх запрошених лекторів і доповідачів – Ед Аткінс, Хелен Каммок, Менді Ель-Сайєг, Н. Кетрін Хейлз, Марк Лекі, Every Ocean Hughes, Амалія Піка, Прем Сахіб, Патрік Стафф, Леслі Торнтон, Зої Вітлі, Іссі Вуд і Аббас Захеді.

Kingston School of Art – це міжнародно визнана художня школа з репутацією досконалості та інновацій у дослідженнях у різних дисциплінах. Школа розташована за 20 хвилин їзди поїздом від центру Лондона в кампусі, який включає галерею Стенлі Пікера та нещодавно відбудовану прибудову, розроблену архітекторами Хавортом Томпкінсом.

Школа мистецтв включає відділи архітектури, кіно, фотографії, моди та дизайну продукту. Школа є частиною Kingston University , сусідніми об’єктами якої є Town House, будівля, спроектована лауреатом золотої медалі RIBA, Grafton Architects і Visconti Music Studios у Kingston Hill. Школа тісно співпрацює з галереями, музеями та установами в Лондоні, включаючи ICA, BFI, LUX і Chisenhale Gallery.

Причини вибору Kingston University

  • Ви будете частиною невеликої когорти, яка базується у спеціальних студіях на факультеті образотворчого мистецтва в межах процвітаючої та різноманітної спільноти студентів, аспірантів та дослідників.
  • Цей курс пропонує унікальне поєднання студійної та теоретичної підготовки. Ви будете розвивати свою практику як художник, критично розмірковуючи та розміщуючи цю практику в мінливому соціальному, політичному та культурному контексті. Підручники та лекції митців, кураторів і мислителів з міжнародним авторитетом підтримують ваш розвиток.
  • Ви матимете можливість пройти один модуль теорії мистецтва у всесвітньо відомому Центрі досліджень сучасної європейської філософії (CRMEP).
  • Ви працюватимете в різних засобах масової інформації, користуючись новими передовими майстернями школи, розташованими поруч зі спеціальними студіями MFA Fine Art.
  • Студії MFA розташовані безпосередньо поруч із нещодавно відремонтованими технічними засобами світового класу, публічною галереєю Stanley Picker із програмою заходів та кампусом, який спільно використовують художники, дизайнери та теоретики.
  • Цей курс викладають практикуючі митці, куратори, письменники та інші запрошені професіонали, які пропонують широкий спектр культурного, інтелектуального та практичного досвіду. Регулярні лекції доповнюються програмою публічних виступів в ICA London.
  • Ви можете обрати один додатковий модуль, наданий Центром досліджень сучасної європейської філософії (CRMEP) Kingston University .

Прийом

Навчальний план

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Зручності

Про Школу

Запитання