Keystone logo
Kingston University MFA в творчому письмі
Kingston University

MFA в творчому письмі

Kingston upon Thames, Великобританія

2 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 9 860 / per year *

На кампусі

* вдома повний робочий день: £9 860 | міжнародний повний робочий день: £16 200

Введення

Чому обирають цей курс?

Перший магістр образотворчого мистецтва з творчого письма у Великобританії, цей курс пропонує талановитим і початківцям письменникам можливість удосконалити свою майстерність під опікою визнаних професіоналів і розвинути унікальне поєднання творчих і практичних навичок на цьому курсі, готуючись до кар'єра опублікованого письменника.

Ви навчатиметеся на майстер-класах, індивідуально або в невеликих групах, за підтримки практикуючих і опублікованих письменників, а також однокурсників. Наші колишні письменницькі студенти, які отримали нагороди, включають Ойінкана Брейтуейта, який потрапив у короткий список Букера, і Джо Пірсона, який отримав премію Брідпорта, Стефана Мохаммеда, лауреата премії Ділана Томаса, лауреата Bafta, Сари Вулнер, відомого поета Дома Бері та відомого романіста Файку Мансаб.

Наш зовнішній екзаменатор високо оцінив цей курс:

«Цей курс розвинув сильну ідентичність у плані заохочення студентів поєднувати різнорідні, різноманітні впливи у своїй роботі».

"Я фанат цього курсу - молодець!"

Причини вибрати Kingston

  • Creative Writing MFA (магістр образотворчого мистецтва) призначений для серйозних письменників, які хотіли б розвивати свої видавничі записи або стати опублікованим письменником.
  • Ви станете частиною процвітаючої спільноти Kingston із такими подіями, як читання, лекції від опублікованих авторів, редакторів та агентів, майстер-класи та цікаві дискусії.
  • Ви матимете можливість зробити свій внесок у публікацію Kingston University , Ripple, яка містить художню літературу, поезію, рецензії та творчу публіцистику та редагується студентами курсу.
  • Він використовує практичний підхід для розвитку ваших навичок письма та ідеально підходить, якщо ваші письма вже належать на належному рівні, але ви хочете просунутися до створення матеріалу, який потенційно можна опублікувати.
  • У вас також є можливість дізнатися більше про професійні елементи письма, такі як робота з агентами/видавцями та представлення пропозицій.
  • Ви можете зареєструватися на MFA на початку навчання в аспірантурі в Кінгстоні або після отримання магістра з креативного письма (або спорідненого предмету).

Досвід художньої школи

Будучи частиною Kingston School of Art, студенти цього курсу отримують вигоду від приєднання до творчої спільноти, де заохочується спільна робота та критична практика.

Наші семінари та студії відкриті для всіх дисциплін, що дозволяє студентам і персоналу працювати разом, ділитися ідеями та досліджувати міждисциплінарне створення.

Прийом

Навчальний план

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Зручності

Про Школу

Запитання