Keystone logo
Kingston University Магістр музики
Kingston University

Магістр музики

Kingston upon Thames, Великобританія

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 8 770 / per year *

На кампусі

* вдома повний робочий день: £8,770 | міжнародний повний робочий день: £17 700

Введення

Чому обирають цей курс?

Цей курс ідеальний, якщо у вас широкі музичні інтереси. Основний модуль представляє методи дослідження та широкий спектр проблем у музиці. Ви зможете вибрати з великого списку додаткових модулів з предметами, заснованими на музичній освіті, виконавстві, створенні для медіа та музичному виробництві.

Завдяки великому проекту ви зосередитеся на певній сфері за вашим вибором. Цей проект може бути письмовим або композиційним фоліо.

Причини вибрати Kingston

  • Послуги включають студії звукозапису, репетиційні кімнати, лабораторію синтезу/семплінгу та аналогово-цифрову гібридну Visconti Studio з живою кімнатою площею 300 м² і рідкісним і старовинним обладнанням для запису.
  • Ви зможете приєднатися до університетських ансамблів або створити свій власний. Майстер-класи та семінари проводяться виконавцями та композиторами в безпосередній близькості від головних концертних майданчиків Лондона; ви матимете доступ до живих виступів протягом року.
  • Ви розвинете музичні знання та практичні навички, що стосуються багатьох професій. Якщо ви вже працюєте, цей курс може допомогти отримати підвищення або отримати нові можливості.

Прийом

Навчальний план

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Зручності

Про Школу

Запитання