Keystone logo
Kingston University Магістр креативного письма та видавничої справи
Kingston University

Магістр креативного письма та видавничої справи

Kingston upon Thames, Великобританія

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 9 860 / per year *

На кампусі

* вдома повний робочий день: £9 860 | міжнародний повний робочий день: £16 200

Введення

Чому обирають цей курс?

Цей курс вивчає не лише майстерність письма, але й те, як працює видавнича індустрія. Ви розвиваєте творче портфоліо разом із вивченням тенденцій у галузі.

Елемент творчого письма цього курсу проводиться під керівництвом семінару з можливістю спеціалізації в жанрі за вашим вибором. Елемент видавничої діяльності зосереджений на маркетингових комерційних і комерційних публікаціях, структурі галузі та основних навичках.

Для остаточної оцінки ви можете вибрати творчу дисертацію, публікацію дисертації або взятися за практичний видавничий проект.

Причини вибору Kingston University

  • Kingston має зв’язки з великими видавцями, такими як Hachette UK, Yale University, Bloomsbury, Faber і Macmillan. Зміст курсу інформує консультативна рада діячів галузі.
  • Ви матимете можливість зробити свій внесок у публікацію Kingston University , Ripple, яка містить художню літературу, поезію, рецензії та творчу публіцистику, і редагується студентами курсу.
  • Ви станете частиною процвітаючої спільноти Kingston із такими подіями, як читання, лекції від опублікованих авторів, редакторів та агентів, майстер-класи та цікаві дискусії.

Досвід художньої школи

Будучи частиною Kingston School of Art, студенти цього курсу отримують вигоду від приєднання до творчої спільноти, де заохочується спільна робота та критична практика.

Наші семінари та студії відкриті для всіх дисциплін, що дозволяє студентам і персоналу працювати разом, ділитися ідеями та досліджувати міждисциплінарне створення.

Прийом

Навчальний план

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Зручності

Про Школу

Запитання