King's College - Pennsylvania, USA

King's College - Pennsylvania, USA

King's College - Pennsylvania, USA

Введення

King's College - це про вас.

Зрештою, ви причина того, що ми тут. Ми прагнемо створити особисту, гостинну атмосферу, яка дасть вам інструменти для досягнення успіху, поки ви тут і довго після закінчення навчання. Ви знайдете сувору курсову роботу, спортивні змагання та низку заходів так само легко, як і підтримуючих професорів, вражаючих тренерів і друзів на все життя.

King's College — це цінності.

King's є католицьким, загальноосвітнім коледжем у традиціях вільних мистецтв, заснованим у 1946 році Конгрегацією Святого Хреста з Університету Нотр-Дам. Щойно ви ступите на кампус, ви відчуєте теплу, дружню атмосферу; ви помітите бездоганне оточення та вражаючі зручності; Ви почуватиметеся як вдома у затишній міській обстановці. Королівський коледж — це дім далеко від дому — місце, яке переповнене цінностями на все життя.

126906_17980-20191126-154946-Leoaddedsky.jpg

King's College - це можливості.

У класах навчається в середньому 18 студентів, що сприяє динамічній, особистісній обстановці для взаємодії з викладачами та однокурсниками, щоб досягти успіху в академічному, соціальному та духовному плані. Королівський коледж — ваша школа на все життя.

King's College входить до числа найкращих.

Список найкращих коледжів US News & World Report і Best Buys Barron's у сфері коледжної освіти постійно визнають цінність King's College. Не вірте нам на слово; подивіться національні рейтинги самі.

Наші акредитації говорять багато про що.

Наші академічні програми користуються не просто повагою; вони отримують і національне визнання. Школа бізнесу Вільяма Г. Макгоуена є однією з 53 шкіл бакалаврату бізнесу по всій країні, які отримали акредитацію від Асоціації розвитку університетських шкіл бізнесу (AACSB-International).

Доказом є те, що ми очікуємо такого ж успіху від нашого закладу, як і від наших студентів.

Ми пропонуємо більше, ніж просто традиції досконалості.

Ми пропонуємо силу спільноти, що ґрунтується на Конгрегації Святого Хреста з Університету Нотр-Дам. Коли ви ступаєте на кампус, ви відчуваєте тепло нашого турботливого, турботливого середовища.

Ми керуємось принципами віри та довіри.

King's був заснований у 1946 році для навчання синів шахтарів і робітників млинів. Незважаючи на те, що за ці роки багато чого змінилося, наше прагнення забезпечити міцну основу гуманітарних наук, а також професійні інструменти для успішної кар’єри в багатьох галузях продовжується й досі.

Студенти будь-якого віросповідання та походження отримують користь від навчальної програми, яка так само зосереджена на розумі, як і на душі.

126907_17980-20191126-154941-Campusaerialnew2014.jpg

Місія

Королівський коледж є католицьким вищим навчальним закладом, яким керує Конгрегація Святого Хреста. King's прагне досягти досконалості у викладанні, навчанні та стипендіях через сувору базову навчальну програму, основні програми в галузі вільних мистецтв і наук, національно акредитовані професійні програми на рівнях бакалаврату та магістратури та особисту увагу до виховання студентів у вихованій спільноті.

Бачення

З моменту свого заснування в 1946 році King's був присвячений ідеалу Святого Хреста перетворення розумів і сердець з ревністю в спільнотах надії. Прихильність коледжу до студентів виражається як у навчальній програмі, так і в програмах, які заохочують до служіння, сприяють рефлексії та розвивають лідерські якості. Натхненний вченням і прикладом свого тезки, Христа-Царя, який навчав своїм прикладом і керував любов’ю, King's forms випускників, які відстоюватимуть притаманну кожній людині гідність і мобілізуватимуть свої таланти та професійні навички для служіння загальному благу. За словами президента-засновника, «King's навчає своїх студентів не лише тому, як заробляти на життя, а й тому, як жити».

Розташування

  • Wilkes-Barre

    133 N River St Wilkes-Barre, Pennsylvania 18711, , Wilkes-Barre

Запитання