Kimmage Development Studies Centre

Kimmage Development Studies Centre

Kimmage Development Studies Centre

Введення

ПРО НАС

За 40 років, Kimmage ДСК сприяло навчання і підготовку фахівців в галузі розвитку, що працюють в діапазоні професій з більш ніж 65 країнах. Ми маємо сильну репутацію в дослідженням у галузі розвитку в Ірландії і за кордоном і пропонують міжкультурного і досвід на основі навчального середовища. Ідеал Kimmage DSC втілюється в педагогічній підхід, заснований на навчанні участі та критичного мислення, який прагне розширити можливості учасників курсу з навичками і знаннями, необхідних для розвитку роботи сьогодні.

Наша Місія та цінності

Бачення Kimmage DSC це світ рівності, поваги і справедливості для всіх. Наша місія полягає у сприянні критичного мислення і дії за справедливість, рівність і викорінювання убогості в світі. Ми прагнемо, щоб зробити це шляхом сприяння освіті та професійній підготовці окремих практиків і груп, що працюють по соціальній, економічній та політичній зміни в суспільстві і так дозволяє всім практикуючим ефективно працювати для цілісного розвитку всіх.

Чому Kimmage?

Ми є творчою, критичний і динамічний освіту і навчальний центр для розвитку. Ми пропонуємо навчальну програму, яка участю, учень по центру, навички, засновані, практичним і актуальним. У нас є майже 40 років досвіду викладання та навчання в розвитку. Ми пропонуємо додаткову досвід для студентів, понад академічний. Ми надаємо місця для критичної рефлексії, діалогу, досліджень і створення потенціалу для розвитку низових людей і громад. Ми подоланню розриву між практиками в галузі розвитку на північ і південь, між академічною та громадянського суспільства, між вищою освітою освіти і освіти дорослих, а також між НУО та місіонерської сектора. Ми надаємо гнучкі варіанти навчання, у тому числі дистанційного навчання, неповний робочий день дослідження і визнання попереднього навчання. Ми надаємо професійні модернізації та / або сходинкою до кар'єри в галузі розвитку.

Щоб дізнатися більше про підхід Kimmage і прислухатися до перспектив деяких наших студентів перевірити наш короткий відеоролик:

Академічні програми

Академічні програми за пропозицією відображають поєднання формальних і неформальних освітніх методик і працювати на студентів (BA) та аспірант рівнях (MA і післявузівську диплом), з варіантами, щоб вчитися на повний робочий день або неповний робочий день. Модулі від MA в дослідженням у галузі розвитку, тепер доступні для студентів за допомогою нового Гнучка і дистанційного навчання (FDL) способу доставки.

Всі курси визнані на міжнародному рівні і акредитована якості і кваліфікацій Ірландії (QQI). Крім того, з вересня 2013 року, коли ми пропонуємо замовнику Рівень 8 ступінь бакалавра в галузі міжнародного розвитку в партнерстві з національного університету Ірландії, Maynooth (NUIM). Повна інформація про цій програмі і як застосовувати можна знайти на веб-сайті NUIM, натиснувши тут

Послуги з розвитку потенціалу

На додаток до наших навчальним програмам, ми надаємо послуги з розвитку потенціалу, присвячені професійної модернізації ірландських і за кордоном на основі міжнародних розвитку персоналу. Ці послуги з розвитку потенціалу надаються як наставництво та організаційній підтримці та наданні короткострокового практичного навчання або через класі на основі навчання або відкритого та дистанційної освіти (KODE).

Альянси

Наша реєстрація в якості незалежної компанії, і наша благодійна статус дозволив нам консолідувати і далі розвивати нашу діяльність і зв'язки з іншими однодумцями організацій, зокрема, з точки зору виходу більш ефективно в громадських форумах і стратегічних альянсів з іншими в секторі розвитку в Ірландії і на міжнародному рівні в першу чергу в Танзанії, ПАР і Сьєрра-Леоне. Зовсім недавно ми співпрацюємо з NUI Мейнуті, щоб доставити програму бакалавра в галузі міжнародного розвитку.

Чи не Kimmage ДСК є не прибуток компанії з обмеженою гарантією, що не мають статутний капітал, зареєстровані не: 414814, зареєстрований за доходами уповноважених для благодійного звільнення CHY: 16985

Розташування

  • Dublin

    Dublin, Ірландія

Запитання