Keiai University

Keiai University

Keiai University

Введення

Основоположний дух Keiai University , "Господиня Кейтен" (любить тих, хто поважає небо), - це слово, яким раніше був напис Сайго Такаморі (Наньшу), провідного діяча реставрації Мейдзі. "Небо" являє собою причину, яка керує природою, а "людина" відноситься до всього людства, включаючи самого себе, і в той же час життя та суспільство, побудоване людьми. Вражений переконанням «поважати розум і любити людей та їх діяльність», засновник Масаюкі Нагаторо зробив це основним духом школи і назвав його «повага», щоб передати це прагнення. Від цього походить і Keiai University .

Слово «Keiten Aijin» (Поклоніться своєму небу, полюбіть своє сусідство) зустрічається у вченні Такаморі Сайго, лідера реставрації Мейдзі. У цьому виразі «десятка» означає привід керувати природою та Всесвітом. Усі люди. Він також посилається на поклоніння своєму небу, любов до свого сусідства.

Масаджі Нагаторо був глибоко вражений цим духом поваги до розуму та любові до своїх побратимів. У підсумку він прийняв цю ідею як свій центральний принцип і назвав наш університет «Кейя», щоб передати її наступним поколінням.

Розташування

 • Chiba

  Chiba, Японія

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання