© Eva Dang
Keele University

Keele University

Keele University

Введення

Keele University , заснований у 1949 році, є одним із найбільших університетів у Великій Британії, де навчаються понад 10 000 студентів у нашому прекрасному маєтку площею 600 акрів у Стаффордширі разом із нашими місцевими партнерами NHS та по всьому світу. Кіл встановлює золотий стандарт для викладання з одними з найбільш задоволених студентів у країні, і наше дослідження спрямоване на покращення життя та вирішення найнагальніших проблем у нашому регіоні, країні та світі.

Keele University народився з новаторського бачення, одного з іншого типу університету. Створений у 1949 році лордом Ліндсеєм – колишнім проректором Оксфордського університету – у країні, яка все ще відновлюється після Другої світової війни, спочатку університет керувався потребами місцевої громади. Основна мета Університету полягала в тому, щоб випускати випускників, які мали б не тільки технічні та спеціальні знання, щоб рухати суспільство вперед, але й розуміли соціальний та політичний ландшафт, який викликав цю потребу. Перемотайте вперед понад 70 років, і цей оригінальний дух залишається основою місії університету, а наш передовий досвід та дослідження використовуються для покращення життя людей та вирішення найбільш нагальних проблем не тільки на місцевому рівні та в нашому регіоні, але по всьому світу.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Keele

    Keele, Великобританія

Запитання