Karlshochschule International University

Karlshochschule International University

Karlshochschule International University

Введення

Міжнародний університет Карлсхохшулу (або, як ми його називаємо: Карлс) є приватним, неприбутковим університетом, що належить фундації. Він акредитований Wissenschaftsministerium (Міністерство науки) штату Баден-Вюртемберг, а також має Фонд акредитації систем акредитації міжнародного бізнесу адміністрації (FIBAA). Цей бутік-університет може простежити свою історію до 1903 року, хоча це було переосмислено як Карлшошшуле у 2009 році з культурною точки зору на основі управління та міцного міжнародного світогляду. Карл є іншим видом університету для людей, які або хочуть бути різними; особливо для тих, хто хоче змінити ситуацію.

10 причин вибору карлів

 1. Переосмислення управління

 2. У ведучому - всі наші програми були акредитовані FIBAA з найвищою оцінкою та отримали 8 преміальних печаток, які ставлять нас серед університетів провідних менеджерів Німеччини.

 3. ChangeMakers

 4. Міжкультурний, кожен день! - 100 університетів-партнерів, міжнародні групи студентів, викладачі та співробітники, а також різноманітні мовні курси роблять переживання міжкультурності природною частиною повсякденного життя.

 5. Космічний простір - ми є місцем збору для високо мотивованих та відкритих людей з пристрастю та бажанням інновацій та спільного створення стійких змін.

 6. Особистий ріст - ступінь нічого, якщо ти не можеш до цього дожити. У наших програмах ми забезпечуємо основу для перетворення, охоплення та обміну досвідом творчо, але критично, і тим самим розвиваємося особисто.

 7. Жити

 8. Краща (чи) практика - різноманітне залучення до практичних реальних проектів дає смак, як це виглядає, як виступати на світовій арені та відкриває можливості для професійних досягнень.

 9. Академічний дім

 10. Серце Європи - Розташоване прямо в центрі Карлсруе, молодому, яскравому, багатокультурному студентському містечку на півдні Німеччини, ми знаходимося на пульсі європейської якості життя: культури, економіки, міського стилю життя та природи.

Розташування

 • Karlsruhe

  Karlstraße 36 - 38, 76133, Karlsruhe

  Програми

  Запитання