Keystone logo
Julius Maximilians Universität Würzburg

Julius Maximilians Universität Würzburg

Julius Maximilians Universität Würzburg

Введення

фото люб’язно надано Julius Maximilians Universität Würzburg

133816_university.jpg

Історія

Юліус-Максиміліанс-Університет Вюрцбург (JMU) , заснований в 1402 році, є одним із університетів у німецькомовному світі, які мають давню і багату традицію. Тут відзначилися численні відомі вчені та вчені, такі як Карл Сіболд, Рудольф Вірхов та Франц Брентано.

Поки тут тут провели 14 лауреатів Нобелівської премії, в тому числі Вільгельм Конрад Рентген, який виявив рентген у Вюрцбурзі. У 1985 році фізик Клаус фон Кліцінг отримав цю відзнаку за відкриття квантового ефекту Холла. Харальд Зур Хаузен отримав Нобелівську премію з медицини у 2008 році за те, що виявив, що віруси викликають рак шийки матки.

Крім того, одинадцять вчених з Вюрцбурзького університету отримали премію Лейбніца - найпрестижнішу німецьку наукову премію.

Юліус-Максиміліанс-Університет постійно розширюється: з 1960-х років він розповсюджується на пагорб на східному краю міста, що називається Хубленд. Там зародився зелений кампус, який об’єднав великі розділи науки та гуманітарних наук. Тут також розміщуються університетська бібліотека, їдальня та спортивні приміщення університету. У 2011 році ця площа була розширена ще на 39 га, пропонуючи величезну кількість місця для нових приміщень інституту та семінарських кабінетів.

Прогноз

Нові навчальні програми та приплив нових студентів продовжують стимулювати зростання. Нові будівлі Центру експериментальної біомедицини ім. Рудольфа Вірхова та університетської лікарні, новий центральний лекційний зал та будівля семінару для всіх факультетів, будівля наукової лабораторії, нова їдальня та оновлення факультету хімії та фармації свідчать про те, що JMU рухається вперед.

Факти і цифри

Понад 28 000 студентів, у тому числі близько 2300 молодих людей з-за кордону, зареєстровані на десяти факультетах. Їх можна розділити на чотири основні галузі: гуманітарні науки, право та економіка, науки про життя та природничі та технічні науки. Університет та його лікарня забезпечують роботу 10 000 людей. Близько 3000 професорсько-викладацького складу, понад 400 професорів.

Факультети та центри

Факультети

 • Католицьке богослов'я
 • Закон
 • Медицина
 • Мистецтво, історичні, філологічні, культурні та географічні студії
 • Науки про людину
 • Біологія
 • Хімія та фармація
 • Математика та інформатика
 • Фізика та астрономія
 • Управління бізнесом та економіка

Центральні наукові підрозділи

 • ботанічний сад
 • Випускні школи
 • Музей Мартіна фон Вагнера
 • Мінералогічний музей
 • Центр Рудольфа Вірхова
 • Науково-дослідний центр інфекційних хвороб
 • Професійна школа освіти
 • Центр медіадидактики
 • Психологічний консультаційний центр обдарованості

Сервісні центри

 • Університетська бібліотека
 • Центр інформаційних технологій
 • Центр спорту та фізичного виховання
 • Мовний центр

фото люб’язно надано Julius Maximilians Universität Würzburg

133817_university_springtime.jpg

Навчання

Можливості вивчення

JMU пропонує понад 250 навчальних програм. Бакалавр та магістр включають такі програми:

Мистецтвознавство, Історія мистецтв, Авіаційна та космічна інформаційні технології, Біохімія, Біологія, Біомедицина, Бізнес-адміністрування, Ділові інформаційні технології, Математика бізнесу, Католицька теологія, Хімія, Класичні дослідження, Обчислювальна математика, Комп'ютерна наука, Культурні ландшафти, Цифрові гуманітарні науки, Освіта, Англійська / американська студія, європейська етнологія / етнічні студії, євангелічна теологія, хімія їжі, функціональні матеріали, географія, німецька студія, історія, людські фактори в обчислювальних системах, індологія / південноазіатські дослідження, науки про життя, лінгвістика, математична фізика, математика, медіа Комунікація, Сучасний Китай / Китайські студії, Музеологія, Музична освіта, Музикологія, Наноструктура, Філософія, Філософія та релігія, Фізика, Політичні та соціальні дослідження, Приватне право, Психологія, Публічне право, Романські мови та література, Російська мова та культура, Наука і технології, освіта з особливими потребами та наука про спорт. Програми з медицини, стоматології, фармації, права та підготовки вчителів майже у всіх школах закінчуються державним іспитом.

Подальшу освіту

Крім цього, існують паралельні курси та аспірантури з експериментальної медицини, європейського права та інших навчальних напрямків. Університет також пропонує деякі курси подальшої освіти, такі як психологічна психотерапія, управління закупівлями та постачаннями та виконавчий майстер бізнес-інтеграції (MBA). Центр неперервної освіти координує заочні навчальні курси для професіоналів, які постійно розширюються.

Докторські ступені та аспірантура

Як важливий елемент у просуванні молодих талантів, JMU пропонує докторські ступені в усіх навчальних областях, навіть у міждисциплінарних галузях, з інтенсивним репетитором та додатковими мультидисциплінарними курсами. Для цього були створені аспірантури університету Вюрцбурга для докторантів з усіх дисциплін.

Дослідження

На вершині в Німеччині та світі

У 2018 році Julius-Maximilians-Universität Würzburg досяг успіху в конкурсі на найбільш інноваційні дослідницькі концепції в Німеччині, спільною пропозицією щодо кластеру досконалості "Складність та топологія в квантових матеріалах", який спільно керують фізичними колективами JMU та TU Dresden.

Університет може похвалитися численними науково-дослідними центрами, аспірантурами та науково-дослідними групами, які фінансуються Німецьким дослідницьким фондом (DFG). Ці науково-дослідні установи вищого рівня забезпечені Вюрцбургом, незважаючи на жорстку конкуренцію з боку інших вищих навчальних закладів.

Julius-Maximilians-Universität є одним з найуспішніших німецьких вищих навчальних закладів. Це можна віднести як до науковців та науковців високого калібру, так і до його міждисциплінарних науково-дослідних центрів, створених у галузі медицини, науки та гуманітарних наук.

Успіх у рейтингуванні

Академічний рейтинг продовжує підтверджувати лідируючі позиції університету. За загальним результатом Шанхайського рейтингу 2018 року, JMU - один із 200 найкращих університетів у світі та 14 найкращих у Німеччині; Шанхайський рейтинг у галузі біомедицини розмістив JMU серед 100 провідних університетів світу в його категорії «Біомедична інженерія».

І останнє місце Всесвітнього рейтингу університетів вищої освіти ставить Вюрцбурзький університет на 159 місце у світі серед 1 258 університетів, оцінених у всьому світі.

Університетська лікарня

Відмінна медична допомога та найвищий рівень досліджень на користь пацієнтів. Це девіз університетської лікарні. Наука та лікування пацієнтів настільки тісно переплетені тут, що пацієнти завжди отримують прибуток від останніх стандартів медичної терапії.

Лікарня зайняла 14 місце з 1100 лікарень по всій Німеччині в рейтингу FOCUS. У 2017 році університетська лікарня надає стаціонарне лікування для приблизно 62 000 людей та отримує 261 000 пацієнтів. У 2004 році на розширеному медичному містечку було відкрито новий Центр оперативної медицини (ZOM). Після цього у 2009 році почав працювати Центр внутрішньої медицини (ZIM). У 2017 році Всесвітній університетський центр серцевої недостатності Вюрцбург переїхав у новий науково-дослідний корпус поблизу ZIM. Триває підготовка нових будівель.

Космополітичні та сімейні

Міжнародні зв'язки

Julius-Maximilians-Universität підтримує численні партнерські стосунки з університетами в Африці, Америці, Азії, Австралії та Європі, і постійно зміцнює ці відносини. Крім того, на рівні інститутів та кафедр існують значні відносини. Інтернаціоналізація є головним пріоритетом для Спільної спільноти Її студенти мають різноманітні можливості продовжити своє навчання за кордоном. Натомість молоді люди з іноземних університетів-партнерів мають можливість навчатися у Вюрцбурзі.

Випускники

Мережа випускників університету об'єднує надзвичайно різноманітне поєднання людей. Її члени мають багатий досвід, який дає користь і студентам, і викладачам.

Метою роботи випускників є збереження такого досвіду для університету та надання можливості нашим випускникам брати участь у житті університету. Всі наші випускники, а також усі наші нинішні люди запрошуються зареєструватися на порталі випускників на домашній сторінці університету.

Сім'я та діти

У 2015 році JMU був сертифікований як сімейний університет. Він постійно працює над покращенням балансу між навчанням або кар’єрою та сім'єю. Сімейна служба університету надає поради та інформацію щодо всіх аспектів цього питання. Він допомагає організувати влаштування денного перебування та няні та організовує цілоденну програму для школярів під час канікул. Він також управляє закладом, який забезпечує короткочасну допомогу немовлятам.

Університет та промисловість

Університет важливий для ділового співтовариства: як партнер у науково-дослідних проектах, орієнтованих на прикладні програми, і особливо як педагог завтрашніх менеджерів. Університет підтримує тісні зв’язки між науковими колами та промисловістю, щоб новітні технології швидко та безпосередньо знаходили шлях від лабораторії до ділового світу.

Університет захищає винаходи та результати досліджень права власності та надає ліцензії. І надає підтримку своїм науковцям та вченим, які хочуть заснувати власну компанію.

фото люб’язно надано Julius Maximilians Universität Würzburg

133818_campus.jpg

Кампус

Молоді та яскраві

Університет та місто Вюрцбург завжди були тісно пов'язані. У чисельності населення близько 125 000, студенти JMU, Університету прикладних наук та Університету музики разом із близько 34 000 людей забезпечують, щоб Вюрцбург залишався молодим і життєздатним. Вюрцбург розташований у горбистій виноробній області, що нагадує середземноморський район. Річка Майн протікає через місто, надаючи романтичній атмосфері багатьом його пам’яткам. Візьмемо, наприклад, Старий головний міст: вражаючі кам'яні статуї, прекрасний вид на фортецю та історичний центр міста - все це створює чудову атмосферу!

Життя поряд з річкою

Поруч з річкою Майн з її променадами, луками та пивними садами проводиться багато студентських заходів: пізнання музики та культури нашого сусіднього континенту на Головних луках під час найбільшого в Європі фестивалю в Африці, ходіння босоніж по піску на міському пляжі чи насолоджуючись концертами та театральними виставами на плавучій сцені під час фестивалю Вюрцбурзьких доків - все це та багато іншого пропонується у Вюрцбурзі. Ще одна популярна подія - фестиваль Моцарта, де «Серенада № 13» проводиться у невимушеній атмосфері у Кортовому саду резиденції.

Про місто

Відстань у центрі міста Вюрцбург можна легко пройти пішки. Спортивні люди можуть дістатися до всіх напрямків на велосипеді. У місті не бракує спортивних варіантів; Є велосипедні, бігові та катання на ковзанах, що ведуть уздовж річки Майн або через виноградники. Університет пропонує широкий спектр спортивних занять, починаючи від капоейри до йоги.

Культурний внесок університету

JMU також приносить користь місту та широкому регіону: концерти Інституту музичних досліджень або виставки в музеях університету збагачують культурну сцену. Для широкої громадськості університет організовує лекції, читання та інші громадські заходи. Крім того, існують лабораторії для учнів школи, дитячий університет, шкільний учнівський університет, навчальні програми для людей похилого віку. Всі ці заходи в поєднанні з іншими культурними пропозиціями та дозвіллями в Вюрцбурзі - театрами, концертами, фестивалями під відкритим небом та винними фестивалями - створили привабливе середовище, в якому можна жити і працювати.

фото люб’язно надано Julius Maximilians Universität Würzburg

133815_Wurzburg.jpg

Акредитації

Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

Розташування

 • Würzburg

  Sanderring 2, D-97070, Würzburg

  Запитання