Josai International University

Josai International University

Josai International University

Введення

Josai International University був відкритий в квітні 1992 року з двома факультетами і двох департаментів: Департамент з питань управління та інформаційних досліджень на факультеті управління та інформаційних наук і Департаменту міжкультурних досліджень на факультеті гуманітарних наук. У квітні 2005 р. Університет матиме сім кафедр на п’яти факультетах та чотирьох випускниках.

Для підготовки студентів до працевлаштування в широкому діапазоні необхідні курси англійської мови та базові навички роботи з комп’ютером у всіх кафедрах. Для більш широких перспектив та більш складних можливостей вирішення проблем студенти можуть проходити курси в інших відділах, і кредити, зароблені на цих курсах, будуть зараховані до кредитів, необхідних для закінчення навчання.

СВІ пишається своїми юнацькими амбіціями та енергією, прагненням формувати характери молодих людей з мріями та благородними баченнями, що працюють на благо як місцевого, так і міжнародного співтовариства. Університет керується духовною спадщиною свого засновника, місією "побудови характеру шляхом навчання", допомагаючи студентам стати відповідальними особами та членами суспільства в цілому.

СВУ забезпечує набагато більше, ніж спеціалізовану та ліберальну освіту в класі. Університет також пропонує три практичні навчальні програми, які зосереджені на використанні іноземних мов та навичках обробки інформації для планування та реалізації, а також на розвитку здібностей проявляти ініціативу в термінових заходах.

Перша з цих трьох програм, "польова підготовка", вперше була запроваджена в Японії СВІ і включає різноманітні стажування та навчання на виробництві. Друга програма - "проектне навчання", в рамках якого студенти виконують різні проекти, які вони задумали та запланували самостійно. Третя - це "кар’єрна освіта", в якій студенти вибирають свої майбутні професії та починають готуватися до своєї кар’єри, розвиваючи власні можливості. За допомогою цих та інших навчальних та освітніх програм JIU допомагає студентам знайти свою життєву місію та пропонує їм надійну підтримку завдяки спеціальній підготовчій підготовці.

Розташування

 • Chiyoda

  Chiyoda, Японія

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання