Keystone logo
Johnson College

Johnson College

Johnson College

Введення

Johnson College , дворічний технічний коледж, був заснований Орландо С. Джонсоном, багатим вугільним бароном в районі Скрентона, який помер у 1912 році. Пан Джонсон залишив основну частину свого маєтку для створення та утримання торгової школи та своєї мети стала місією Коледжу як установи, «де молодих чоловіків та дівчат можна навчати корисним мистецтвам та професіям, які можуть дозволити їм заробляти на честь і стати членами суспільства, що сприяють».

Було створено раду директорів, а місцем для нового підприємства було обрано урочище в Скрантоні площею 65 акрів, відоме як маєток Вільяма Х. Річмонда. Відкрившись у 1912 році, школа приймала юнаків та дівчат, які закінчили мінімум вісім років школи та мали 14 років.

У 1964 році школа стала вищим навчальним закладом, який вимагав від здобувачів випускників середньої школи або сертифікатів про еквівалентність. Назва закладу було змінено з Джонсової торгової школи на Технологічну школу Джонсона в 1966 році. Школа була зареєстрована як некомерційна корпорація в 1967 році, а в 1968 році вона отримала ліцензію Бюро приватних торгових шкіл Співдружності Пенсильванії. . Свідоцтво про присвоєння наукового ступеня спеціаліста зі спеціалізованих технологій було отримано в 1974 році, а акредитація - Національна асоціація торгових та технічних шкіл (NATTS) після 1979 року.

У 1985 році назву школи було змінено на Технічний інститут Джонсона; трирічні програми спеціалістів із спеціалізованих технологій були змінені на дворічні програми в 1987 році.

Розташування

  • Scranton

    North Main Avenue,3427, 18508, Scranton

    Запитання