© Johns Hopkins University Whiting School of Engineering
Johns Hopkins Whiting School of Engineering

Johns Hopkins Whiting School of Engineering

Johns Hopkins Whiting School of Engineering

Введення

Від протезів кінцівок 21-го століття до програмного забезпечення для розпізнавання мови та широко використовуваної карти відстеження COVID-19, інновації Johns Hopkins Engineering сприяють загальному благу. Ці інновації є прикладом креативності та знань, які є результатом співпраці викладачів і студентів.

У Johns Hopkins Engineering ви будете занурені в навчання, яке сприятиме розвитку інтелектуальних, професійних і дослідницьких навичок, необхідних для успіху. Це починається з невеликих розмірів класів і продовжується неперевершеними дослідницькими засобами та експертним наставництвом, які дадуть вам змогу досягти — і навіть перевершити — свої цілі.

Незалежно від того, чи хочете ви здобути ступінь магістра в університетському містечку Сполучених Штатів у Балтиморі, штат Меріленд, чи вирішите навчатися у нас онлайн зі своєї країни, ви знайдете свій досвід, наповнений знаннями, які можна використовувати сьогодні та в майбутньому.

Академіки

Там, де інші бачать перешкоди, ви бачите можливості. Коли інші погоджуються, у вас залишаються питання. Саме той самий дух допитливості та пристрасті до вирішення проблем стимулює інновації та відкриття, і саме це рухає всіма нами в Hopkins Engineering. У Hopkins Engineering ви станете частиною невеликої спільноти інноваторів у кампусі з доступом до великого міста та глобальною мережею. Ви познайомитеся зі своїми однокурсниками, викладачами та вчителями.

По дорозі ви познайомитеся з науковцями, лікарями, підприємцями, винахідниками та іншими експертами, зокрема з багатьма колишніми Блю Джейсами, і дізнаєтеся про них. Розвивайте свою кар’єру, розширюйте свої можливості або поглиблюйте свої знання зі ступенем магістра в затребуваній галузі.

Особливості кампусу

  Відгуки учнів

  Розташування

  Розташування
  • Baltimore

   North Charles Street,3400, 21218, Baltimore

   Запитання