Keystone logo
Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health

Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health

Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health

Введення

Школа громадського здоров'я Джона Хопкінса Блумберга (BSPH), школа громадського здоров'я номер один у світі, присвячена покращенню здоров'я всіх людей і освіті різноманітної глобальної спільноти вчених-дослідників, спеціалістів з охорони здоров'я, та інші, які займають посади для зміцнення здоров'я населення.

Наші студенти, викладачі та дослідники щодня рятують життя. У BSPH ви навчитеся разом із лідерами, які вносять епізичний внесок у здоров’я населення — на місцевому, національному та глобальному рівні.

На чолі з відомими експертами, які активно працюють у цій галузі, ми пропонуємо індивідуальні та онлайнові ступені магістра, докторські ступені та програми сертифікатів, розроблені для працюючих професіоналів.

Маючи понад 80 центрів та інститутів у BSPH, студенти мають незліченну кількість можливостей вийти з класу та в громаду, щоб втілити рішення громадського здоров’я в дію.

Школа громадського здоров’я Джона Хопкінса Блумберга – це місце, де ви отримаєте знання про реальний світ і підживите свою пристрасть до покращення здоров’я на всіх етапах життя, переконавшись, що обставини не диктують долю здоров’я.

Приєднуйтесь до нас у захисті здоров’я та порятунку життів — мільйони за раз. Запитуйте інформацію про наші дипломи сьогодні.

Відгуки учнів

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

 • USA Online

  USA Online, США

  • Baltimore

   North Wolfe Street,615, 21205, Baltimore

   Запитання