John F. Kennedy University

John F. Kennedy University

John F. Kennedy University

Введення

Як один з перших університетів, присвячених навчанню впродовж життя, John F. Kennedy University пропонує Вам високоякісну доступну освіту, яка підготує Вас до просування Вашої кар'єри та спільноти.

John F. Kennedy University - це повністю акредитований некомерційний університет, що пропонує інноваційні та національно визнані програми, які допоможуть вам реалізувати особистий та професійний ріст. Наше середовище спільного навчання викличе вас розширити свій інтелект і підготувати вас до внеску у свою професію та спільноту. Наша увага до персональної уваги забезпечить вас ресурсами та підтримкою під час навчання та не тільки як випускники . А наш практичний підхід до навчання дозволить вам застосовувати та вдосконалювати свої навички до закінчення навчання.

Ми запрошуємо вас змінити своє майбутнє в John F. Kennedy University .

Місія, бачення та цінності

John F. Kennedy University має на меті надати інноваційний, трансформаційний та життєздатний освітній досвід для всіх студентів, які прагнуть просувати своє особисте та професійне життя, а в свою чергу - і свої громади. Ми цінуємо різноманітність та доступність, якість та інновації, ріст цілої людини та світовий світогляд.

Різноманітність

John F. Kennedy University визначає різноманітність як культур, так і ідей, динамічну концепцію, що відображає мінливий і взаємозалежний характер людського досвіду. Завдяки Робочій групі з питань різноманітності, Плану дій щодо різноманітності та Протоколу найму різноманітності, John F. Kennedy University прагне створити живу культуру різноманітності.

Розташування

  • Pleasant Hill

    Ellinwood Way,100, 94523, Pleasant Hill

    Запитання