Keystone logo
JMC Academy Магістр креативних індустрій
JMC Academy

Магістр креативних індустрій

4 Semesters

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Aug 2024

AUD 11 000 / per semester *

На кампусі

* для іноземних студентів | 8 250 доларів США для студентів

Введення

Майстер креативних індустрій (MCI) JMC Academy ставить вас на місце водія! Унікальний курс дозволить вам розвивати свій інноваційний потяг і творчу практику, працюючи з вами над розробкою концепції чи проекту, який після закінчення навчання можна використовувати в комерційній сфері.

Спеціально розроблені для того, щоб допомогти вам досягти кар’єрних результатів, ми зв’яжемо вас із підібраними спеціалізованими наставниками, щоб переконатися, що ваш профіль і робота стануть відомими в галузі. Мультидисциплінарна програма, яка базується на високому рівні співпраці, цей курс дасть вам свободу та гнучкість у дослідженні, інноваціях, концептуалізації, розробці та створенні творчого проекту чи практики.

Ваш проект може бути чим завгодно: від створення короткометражного фільму, запису міні-альбому чи альбому, створення досвіду віртуальної реальності, створення музики до фільму, анімації музичного відео, запуску музичного лейблу до хореографії танцювального твору. Проект - це те, що ви хочете зробити.

Ініціювати зміни...

Магістр креативних індустрій JMC забезпечує критичне розуміння цієї швидко розвивається галузі. Орієнтований на стандарти реального виробництва, MCI JMC надасть вам свободу досліджувати, створювати та застосовувати свої навички, розвиваючи власну концепцію в комерційну реальність. Це створить вашу творчу мережу, зміцнить ваше критичне мислення та розширить вашу практику.

Тривалість курсу

Пам’ятаючи про вашу роботу та загальні життєві зобов’язання, магістра креативних індустрій доступна протягом 4 семестрів. Навчальні години є зручними та базуються поза традиційним робочим часом. Для тих, хто не може закінчити магістратуру, диплом про вищу освіту є доступною точкою виходу після успішного завершення 2 семестрів.

Іноземні студенти можуть завершити програму за 2 роки. Програма повинна бути завершена повний робочий день, щоб задовольнити умови отримання студентської візи.

Прийом

Навчальний план

Результат програми

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання