Keystone logo
JMC Academy

JMC Academy

JMC Academy

Введення

JMC Academy – це спеціалізований навчальний заклад із креативних індустрій із кампусами в Сіднеї, Мельбурні та Брісбені. Заснований 40 років тому, це був перший приватний коледж Австралії, який отримав акредитацію в галузі аудіотехніки, цифрового телебачення та цифрових мультимедіа.

Наша творча спільнота складається зі студентів, які вивчають музику, аудіотехніку, кіно, розважальний бізнес, візуальні комунікації, анімацію, ігровий дизайн та акторську майстерність. Студенти отримують вигоду від можливостей для співпраці та спілкування між дисциплінами, що додатково готує їх до тривалої та задовільної кар’єри в творчих галузях.

Наші випускники реалізовують свою пристрасть через творчу кар’єру по всьому світу, доводячи, що можна зробити кар’єру, роблячи те, що ти любиш. Ми запрошуємо вас прийти та дізнатися, як може виглядати творча кар’єра для вас.

Навіщо вчитися в JMC Academy

В JMC Academy ми зосереджені на наданні студентам можливостей створювати, спілкуватися та розвивати свою майстерність у спільноті, яка підтримує їх. Ми зберігаємо невеликий розмір наших класів, щоб ми могли дізнатися прагнення, сильні та слабкі сторони та творчий голос кожного учня. Наша невелика пропозиція курсів спеціалізованих дисциплін креативних індустрій означає, що ми можемо регулярно оновлювати та вдосконалювати наші курси та технології, щоб вони були орієнтовані на майбутнє та відповідали розвитку галузі. Наша міжнародна мережа інституцій-однодумців гарантує, що ми можемо порівняти наші програми з міжнародними стандартами, гарантуючи, що наші студенти зможуть впевнено ввійти в робочу силу, де б вони не були.

Особливості кампусу

Сідней: Сіднейський кампус JMC Academy – це найсучасніший заклад, розташований в Ультімо, у центрі Сіднея. Він знаходиться в десяти хвилинах ходьби від Центрального вокзалу (головного залізничного вокзалу Сіднея), і до нього можна легко дістатися на автобусі або трамваї. Чайнатаун, Іспанський квартал, квартал Дарлінг і Педдіс Маркетс знаходяться в межах пішої досяжності. Сіднейський кампус JMC Academy розташований неподалік від розважальних і виставкових центрів Сіднея та неподалік від гавані Дарлінг.

Мельбурн: Кампус JMC Academy у Мельбурні розташований у південній частині Мельбурна, лише за декілька хвилин їзди на трамваї від залізничних станцій Southern Cross і Flinders Street. JMC Academy розташована в історичному районі Мельбурна. У деяких чарівних історичних будівлях Південного Мельбурна знаходяться музичні студії, компанії з управління звукозаписними студіями, а також анімаційні, кіно- та телевізійні будинки. Кампус розташований за десять хвилин від мистецького району Мельбурна, де розташовані великі австралійські мистецькі компанії та заклади.

Брісбен: новий, спеціально побудований кампус JMC Academy у Брісбені розташований у Південному Брісбені, лише за декілька хвилин ходьби від залізничного вокзалу Південного Брісбена. Південний Брісбен визнано як столицею мистецтва, так і освітнім центром штату Квінсленд, який приваблює студентів з усього світу, які люблять невимушений спосіб життя та теплу погоду. Кампус JMC Academy у Південному Брісбені розташований лише за кілька хвилин від Галереї сучасного мистецтва Квінсленда, музею та Центру виконавських мистецтв.

  Розташування

  • South Melbourne

   208 Park Street, South Melbourne, Australia, 3205, South Melbourne

  • South Brisbane

   75 Grey Street, South Brisbane QLD, Australia, 4101, South Brisbane

  • Ultimo

   561 Harris Street, Ultimo, NSW, Australia, 2007, Ultimo

  • Sydney

   561 Harris Street, 2010, Sydney

  • Brisbane

   75 Grey Street, , Brisbane

  • 316

   208 Park Street, 3205, 316

  Запитання