Jamestown Community College

Jamestown Community College

Jamestown Community College

Введення

Розташований в південно-західній Нью Йорк, СКК була заснована в 1950 році як частина державного університету Нью-Йорка. Справжнє реєстрації приблизно 3500 повний і неповний робочий день студенти кредитні на два кампусівДва розширення центрів, І онлайн, У 2012 році, СКК був названий "Top Performing громадськості два роки коледж в Нью-Йорку" в доповіді, опублікованій Хроніка вищої освіти.

СКК є всеосяжним, регіональному, відкритий доступ, особистісно-орієнтований інститут, який охоплює у навчанні та відповідає потреби в навчанні зона обслуговування в різних способів. СКК програмування включає гуманітарних наук освітніх програм передачі, кар'єра програм, громадських робіт, розвиває освіти і бізнесу і промисловості навчання. Партнерство коледжу з більшою спільноти сприяє соціальній та інтелектуальної поліпшення, економічного розвитку та культурного збагачення західній Нью-Йорку та Пенсільванії північно-західній.

Основний кампус знаходиться на сайті 107 акрів в Джеймстаун, У південно-західному куті Нью-Йорку. Джеймстаун знаходиться в відстані дня подорожі з великих міст США, включаючи Буффало, Нью-Йорк, Пітсбург і Клівленд і всього дев'яносто хвилин від Ніагарського водоспаду.

Зір Джеймстаун Коледж, невід'ємною частиною соціальної та економічної бази наших громад, буде регіону провідний постачальник передачі, кар'єра, розвитку, а також безперервної освіти, і буде визнаний за навчанні, духу співробітництва, інноваційне лідерство, і підприємницького мислення.

Місія Джеймстаун Коледж є всеосяжним, регіональному, відкритого доступу, особистісно-орієнтований інститут, який охоплює у навчанні та відповідає потреби в навчанні зона обслуговування в різних способів, у тому числі програм ліберально передачі гуманітарних наук, кар'єри програм, громадських робіт, розвиваючого навчання і бізнесу і промисловість навчання. Партнерство коледжу з більшою спільноти сприяє соціальній та інтелектуальної поліпшення, економічного розвитку та культурного збагачення держави західної Нью-Йорку та Пенсільванії північно-західній.

Про себе вірувань

Прихильність якістю: Коледж прагне до навчання студентів і просування коледжу, його місії, і добробуту наших спільнот. Прихильність студентів: Ми вважаємо, студенти та інші споживачі послуг коледжу першим пріоритетом у всіх нас. Прихильність довічного навчання: Ми вважаємо, що все співтовариство коледжу відповідає за збагачення життя шляхом створення атмосфери, присвячений безперервного навчання та інтелектуального запиту і сприяння комунікації, спільної роботи і глибоке розуміння нашого плюралістичного суспільства і світ, в якому ми живемо , Прихильність Співтовариства партнерства: Ми вважаємо, що ми несемо відповідальність за благополуччя нашого коледжу і повинні грати свою роль, в партнерстві з іншими громадськими організаціями, у сприянні економічному, соціальному, культурному і благополуччя нашого суспільства.

Розташування

 • Jamestown

  Jamestown Community College, Jamestown Campus, 525 Falconer Street, P.O. Box 20, NY 14702, Jamestown

  • Olean

   Jamestown Community College, Cattaraugus County Campus, 260 North Union Street, P.O. Box 5901, NY 14760-5901, Olean

   • Dunkirk

    Jamestown Community College, North County Extension Center, 10807 Bennett Road, NY 14048, Dunkirk

    • Warren

     Jamestown Community College, Warren, PA Center, Curwen Building, 185 Hospital Drive, PA 16365, Warren

     Запитання