Japan Lutheran College

Japan Lutheran College

Japan Lutheran College

Введення

Місією цієї школи є навчання людей, які «служать Богу і мир в дусі Христа» через «інструкцію, яка цінує кожна людина.»

Christian Інструкція

Християнство - установчий дух, який підтримує Японії лютеранської коледж

Християнство, установчий дух, який є спадщиною JLC, в не тільки з'являється на лекціях, але є частиною всієї університетської життя. Багато що можна дізнатися і отримав від щоденного взаємодії з викладачами, співробітниками та іншими студентами.

Японія лютеранської коледж має кампус християнський центр, де капелан (пастор) забезпечує керівництво для всіх богослужінь, пов'язаних з діяльністю і програмами в університетському містечку. Капелан служить помічником капелана, разом з іншими помічниками і студентів-волонтерами, які складають Комітет богослужіння. Є каплиця Послуги кожен день класу. Хоча поклоніння не є обов'язковим, воно забезпечує місце, де викладачі та студенти можуть зібратися разом, як один, почув Слово Боже, і приєднатися до молитви. Через повідомлень, представлених тут, є можливості, щоб побачити іншу сторону тих людей, яких ми взаємодіємо з щодня.

Основу нашого «Lutheraness» - як це було-вихваляти Бога і зміцнення любові до наших ближніх зустрічається в цій християнській інструкції. Ми сподіваємося, що роки навчання в JLC не тільки призводить до знань і навичок, але буде час, яке глибоко зачіпає кожного з нас як особистостей.

Розташування

  • Tokyo

    3 Chome-10-20 Osawa, Mitaka-shi, 181-0015, Tokyo

    Запитання