Keystone logo
James Madison University

James Madison University

James Madison University

Введення

Ми знаємо, що успіх вимагає рівних частин інтелекту та дії. У JMU це суть програми Being the Change.

Коли студенти, які закінчили Університет Джеймса Медісона , гордо йдуть по сцені, щоб отримати свої дипломи, вони більше, ніж просто освічені. Вони є членами товариства діячів. Вони знають, як зробити так, щоб все сталося. Вони відточили свою здатність критично мислити. Вони зрозуміли важливість міцної трудової етики, стали відданими та вмілими співпрацювати з іншими. З дипломами в руках вони залишають університетське містечко, сповнені рішучості жити повноцінним життям і робити кар’єру, що має мету.

Лише дві години їзди від Вашингтона, округ Колумбія, JMU швидко стає одним із провідних світильників нації у сфері вищої освіти. Це тому, що студенти насолоджуються надзвичайно залученими стосунками з викладачами світового класу, які навчаються в JMU, тому що вони хочуть здобувати знання та навчати талановитих студентів.

Студенти, викладачі та випускники JMU рівноправно використовують інтелект і дії, щоб досягти успіху в усіх видах діяльності: вони стимулюють інновації та відкриття, лідирують у бізнесі, розвивають культуру, покращують охорону здоров’я, реформують освіту, оновлюють громадянське суспільство, змагаються в легкій атлетиці. — вони будучи зміною в усіх відношеннях.

Статистика

Розташування: Гаррісонбург, штат Вірджинія

Студенти бакалаврату: 20070

Аспірантів: 2096

Навчальних програм: 139

Співвідношення студент/викладацький склад: 16:1

Шкільні рейтинги

#1 Найбільш рекомендований державний університет у США Wall Street Journal і Times Higher Ed

№ 1 Найкращий коледж у Вірджинії для отримання роботи за статистикою Міністерства освіти США, зібраною Zippia

ТОП-10 найкращих державних студентів у США за версією US News & World Report

  Особливості кампусу

  Кампус JMU розташований між Блакитним хребтом і гірськими хребтами Аллегені в західній частині Вірджинії, звідки відкривається приголомшливий вид на долину Шенандоа. Наше прекрасне оточення та ідеальний кампус роблять JMU найбільш популярним місцем у Instagram у штаті Вірджинія.

  У кампусі завжди є чим зайнятися: концерти, фільми, спортивні заходи, вистави, запрошені доповідачі, художні інсталяції, планетарій, дендрарій площею 125 акрів; список можна продовжувати і продовжувати. Маючи 30 закладів харчування на території кампусу, JMU також десятиліттями входить до числа 15 найкращих шкіл США для харчування .

  Вашингтон, округ Колумбія, і Річмонд, штат Вірджинія, знаходяться лише за дві години їзди на автомобілі. Регіональний аеропорт розміщений за 20 хвилин їзди, звідки здійснюються прямі рейси до головних вузлів округу Колумбія та Чикаго. Вірджинія та регіон пропонують багато можливостей для розваг, культурного збагачення та дослідження історії.

   Прийом

   Почніть свою заявку сьогодні на веб-сайті JMU.

   Віртуальний тур JMU

   Здійсніть віртуальний тур кампусом JMU

   Вимоги до вступу на програму

   Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

   Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

   Розташування

   • Harrisonburg

    S Main St,800, 22807, Harrisonburg

   • Florence

    Palazzo Capponi, Via dei Michelozzi, 2, 50125, Florence

    Запитання