James Cook University Online

James Cook University Online

James Cook University Online

Введення

Просуньте свою кар'єру з інноваційною, гнучкою освітньою програмою. Почніть будувати сьогоднішнє світле майбутнє.

Наші магістерські, аспірантські та аспірантські курси з догляду за дітьми, інформатики та бізнесу нададуть вам навички, знання та повноваження для просування своєї кар'єри та зміни стану вашого вибору.

Навіщо навчатися в JCU?

Вивчайте, коли це вам підходить, отримуйте особисту академічну підтримку і зробіть своє резюме з кваліфікацією з міжнародно визнаного університету.

Маючи репутацію передового досвіду у викладанні та дослідженні, ми знаємо цінність освіти світового класу: наші студенти закінчують навчання, щоб стати лідерами у своїх галузях та спільнотах. Більше того, JCU нагороджена п'ятьма зірками за успішність роботи випускників протягом шести років під керівництвом The Good Universities Guide.

Через наші курси для аспірантів ми прагнемо надати можливість професіоналам мати позитивний вплив і зробити їх життя важливим. Зареєструйтеся сьогодні й отримайте навички, щоб побудувати своє яскраве майбутнє сьогодні.

Наша спадщина

Заснований у 1961 році і з університетськими містечками в Таунсвілле, Кернсі та Сінгапурі, JCU є другим найстарішим університетом Квінсленда. Репутація компанії JCU за високу якість, яка входить у перші 2% вищих навчальних закладів світу, базується на наукових дослідженнях світового рівня , а також на продуктивності наших випускників у всіх галузях. Успіх наших студентів - наш перший пріоритет.

Знайомтесь з деякими науковцями, які принесуть вам найкращі наукові дослідження та навчання:

 • Медсестра
 • Дані науки
 • Бізнес

Що ми пропонуємо

У JCU Online ми поєднуємо найновіші у вченні та навчанні з глибоким розумінням онлайн-курсів післядипломної освіти .

Наші співробітники є одними з провідних світових науковців , відомі своєю стипендією, професійною суворістю та підтримуючим підходом до он-лайн аспірантури.

Наш рейтинг серед провідних світових університетів означає, що диплом JCU Online допоможе вашій автобіографії . Фактично, JCU отримав п'ять зірок за успішність у роботі «Хороших університетів» протягом останніх шести років.

Різниця в JCU Online

Післядипломна освіта від JCU Online є інноваційною, гнучкою та спеціально розробленою, щоб задовольнити зайняті реалії сучасних професійних професіоналів. Доступні на будь-якому пристрої та призначені для навчання в будь-який час і в будь-якому місці, курси JCU Online вписуються у ваше життя, і ваш спосіб життя.

Наше інтерактивне онлайн-середовище робить навчання цікавим. Відео, аудіо, групові чати та багато іншого допоможуть вам почуватися зануреними у ваші курсові роботи і отримати максимум від вашого навчання. Ми сприяємо численним можливостям для спілкування зі студентами , забезпечуючи, щоб ваша академічна кваліфікація була доповнена справжньою мережею професійних колег.

Тим не менше, навіть якщо ми захищаємо переваги онлайн-навчання, ми також визнаємо цінність особистих зв'язків та індивідуальної підтримки . Ось чому, як студентка JCU Online, у вас буде власний особистий радник з успіху, який допоможе вам вступити до випускних курсів, допомагатиме та заохочує вас до завершення курсу.

Розташування

 • Douglas

  James Cook Drive,1, 4811, Douglas

  • Brisbane

   Queen Street,349, 4000, Brisbane

   • Smithfield

    McGregor Road,90, 4878, Smithfield

    Запитання