Jagiellonian University

Jagiellonian University

Jagiellonian University

Введення

Академічний центр протягом століть

Краків відомий як провідний академічний центр у Польщі з 14 століття. Хоча в нашій країні є велика кількість поважних університетів, саме Краків одразу викликає образи студентського товариства та професорів, що прогулюються вулицями Старого міста. Ця багатовікова академічна традиція йде разом із сучасним підходом до освіти та найсучаснішими технологіями. Наприклад, Ruczaj, один з районів, розташований на околиці Кракова, швидко перетворюється на процвітаючий центр студентської діяльності завдяки ІІІ кампусі Jagiellonian University . Той факт, що більшість вищих навчальних закладів міста розташовані поруч, дозволяє дуже тісно співпрацювати - не лише науково, але й пов’язано з культурою та дозвіллям.

Jagiellonian University є найстарішим вищим навчальним закладом у Польщі та одним з найстаріших у Європі. Він був заснований 12 травня 1364 польським королем Казимиром Великим. Ювілейний рік 2014 року ознаменувався 650-річчям цієї чудової події. З самого початку Jagiellonian University був міжнародним інститутом. Поки, русини, литовці, угорці, німці, чехи, швейцарці, англійці, голландці, французи, іспанці, італійці і навіть татари вивчали тут у давнину.

Jagiellonian University сьогодні

Сьогодні в Jagiellonian University 16 факультетів, де близько 4 тисяч викладачів проводять дослідження та забезпечують освіту більше 40 тисячам студентів, в рамках більш ніж 80 різних напрямків навчання. Видатні дослідники та найсучасніша інфраструктура створюють спільне підприємство одним з провідних польських наукових установ, що співпрацюють з великими академічними центрами з усього світу. У Jagiellonian University також проживають близько 150 студентських товариств, де молоді дослідники дотримуються своїх академічних інтересів та розвивають дружні стосунки з людьми, які поділяють свою пристрасть.

Найбільш унікальними великомасштабними проектами Jagiellonian University є Ягеллонський центр експериментальної терапії, Малопольський центр біотехнології, Молекулярна біотехнологія для здоров'я, OMICRON та Центр синхротронного випромінювання Solaris.

Дослідження передового досвіду

Престиж університету як у Польщі, так і за кордоном ілюструється його широко визнаними науковими досягненнями. Вчені та лікарі Медичного коледжу JU проводять піонетичні дослідження, наприклад, в кардіохірургії, урології та неврології, що часто призводить до розробки нових методів лікування. Їхні висновки були опубліковані в деяких найбільш престижних міжнародних журналах, наприклад, Європейському журналі кардіо-торакальної медицини, Медичному журналі New England та Lancet. Археологи Ю.О. вивчають секрети стародавніх об'єктів у різних частинах світу, включаючи Єгипет, Кіпр, Центральну Америку, Південну Азію та Алтай. Астрономи беруть участь у найважливіших міжнародних проектах у своїй галузі, включаючи HESS та VIPERS, тоді як результати досліджень біотехнологів компанії JU були опубліковані в таких авторитетних фахівцях як Bioorganic and Medicinal Chemistry, Molecular Ecology Resources або European Journal of Human Genetics . Це лише деякі приклади чудових успіхів, якими Jagiellonian University відомий останніми роками. Поточна позиція спільного підприємства також відображається у зростаючому числі патентних заяв та збільшенні кількості патентів, наданих її науковим співробітникам - у 2007 році було 8 заяв та 2 патентів, а в 2013 році - 60 заяв та 11 патентів. Не дивно, що співробітники Jagiellonian University отримали ряд престижних відзнак і нагород, у тому числі елітні нагороди Фонду польської науки ("Польські Нобелівські премії"), надані професорсько-викладацьким колегам: Яну Воленському, Томашу Гузику та Яну Потепі під час 2010-2013 роки.

Жити і навчатися в Кракові

Розташування Кракова унікальне з кількох причин. Окрім того, що всі переваги великого міста, у тому числі дуже добре розвинені громадські перевезення, легкий доступ до гуртожитків та студентських гуртожитків, а також численні торгові центри та ресторани, Краків теж дуже близько до Татрських гір (з багатьма гірськолижними курортами та трекінгами маршрути поблизу Закопане), красиві національні парки-Пеньени та Ожів, а також ущелина річки Дунаєць, де пропонуються цікаві можливості для сплаву. Крім того, Краків не дуже далеко від інших європейських столиць, таких як Прага та Відень, тому поїздки на вихідні в сусідні країни не створюють жодних проблем для зацікавлених мандрівників. Краків також є важливим транспортним вузлом, із швидким і комфортним автобусом, поїздом та літальним сполученням з іншими містами, як в Польщі, так і за кордоном.

Яскравий ринок праці

Оскільки краківські університети готують висококваліфікованих фахівців у всіх областях, не зовсім дивно, що підприємства в регіоні дуже часто створюються. Міжнародні інвестори створюють філії своїх корпорацій у цьому районі, щоб забезпечити приплив підготовлених фахівців. Це дає потенційним студентам безліч можливостей розвивати кар'єру за бажаними професіями.

Місто царів

Краків є історичною столицею Польщі, і, таким чином, він дуже глибоко вкорінений у польські традиції та культуру. У повітрі Кракова є майже відчутне відчуття історії, водночас він також дуже яскравий та живий. Галереї, музеї, театри, філармонія та оперний театр - всі ці місця дають незабутні враження від мистецтва шанувальників. Не дивно, що Краків приваблює тисячі туристів щороку, незалежно від сезону.

Місце зустрічі

Незважаючи на свою традиційну природу, Краків не тільки про історію. Це, в першу чергу, тарілка різноманітних культур, де зустрічаються люди з усього світу, щоб поділитися своїми знаннями, досвідом та дружбою. Численні клуби та паби гарантують якісні розваги у привітній обстановці, будь то відкритий, просторий район Ринкової площі або загадкові вузькі алеї Казімєж. Клуби розташовані близько один до одного, тому закріплені веселі гості можуть віддавати цілі вечори для вивчення нових місць. Культурні, музичні та кінофестивали, багато з яких організовуються студентами, також оживляють місто.

Розташування

  • Kraków

    ul. Gołębia 24, 31-007 Kraków,, , Kraków

Запитання