© Eli Haney, Northwest University photographer
Jacksonville University

Jacksonville University

Jacksonville University

Введення

1 жовтня 1934 р.: Перше скликання університету Вільяма Дж. Портера в аудиторії 3-го поверху навчального корпусу першого баптиста.

1935: Університет Портера офіційно перетворюється на Джаксонвільський молодший коледж (JJC). Заняття переносяться до аудиторій Haddock Business University за адресою 517 Laura Street.

1936: Школа займає весь другий поверх будівлі театру у Флориді.

Квітень 1944 р .: JJC рухається до особняка Кей на проспекті 704 Ріверсайд.

2 жовтня 1950 р.: У першому постійному будинку (засновники) в кампусі Арлінгтона починаються заняття.

1961: створено коледж образотворчих мистецтв.

1981: Введено нові спеціальні напрямки: танець, фотографія та комунікації.

2001 р.: Будівництво Ради та Центр Кінне проводиться ремонт.

1 липня 2004 року: Керрі Ромесбург став одинадцятим президентом університету.

2007 рік: Медсестра розширюється, включаючи підспеціалізацію сімейних та невідкладних медичних сестер, спочатку у штаті Флорида, шоста в країні. Дубовий зал, найновіший сучасний житловий будинок, відкривається для студентів.

Місія Jacksonville University - підготувати кожного студента до довічного успіху в навчанні, досягненні, лідерстві та служінні.

Ця місія буде здійснена як невелике, всеосяжне, незалежне університетське співтовариство, яке розташоване в умовах яскравого міського середовища. Університет обслуговує етнічно та географічно різноманітні, переважно студенти студентів, а також дорослі студенти в обраних студентах, магістрах, докторантурах та професійних програмах сертифікації.

Навчальна спільнота Jacksonville University надаватиме персоналізований сервіс, тісну взаємодію студентів та викладачів та широкий спектр навчальних та спільних навчальних програм. Наш досвід навчання буде підкреслювати зайняте навчання, інтеграцію мислення з заняттями та поєднання професійної підготовки з сильним фундаментом для гуманітарних мистецтв.

Цінності

Jacksonville University громади, що навчаються та живуть в Jacksonville University :

  • студенти та якість їхнього навчального / життєвого досвіду як найвищий пріоритет;
  • залучення викладачів та студентів до викладання, навчання та розширення знань у середовищі досконалості та академічної свободи;
  • обслуговування університету, громади та суспільства; і
  • чесність, доброчесність та взаємоповага.

Jacksonville University буде національно і всесвітньо визнаним університетом, відомим своїми програмами для підписів, запрошенням та прихильним містечком та успіхом своїх студентів.

Основна увага Jacksonville University буде зосереджена на створенні повноцінного навчального середовища, де студенти можуть розвиватись та відчувати успіхи в навчанні, соціальній діяльності та особистості. Студенти відчують, що Jacksonville University є їх академічним домом; будинок, в якому вони відчувають себе в безпеці, безпеці, цінують та беруть участь. Фундаментом цих зусиль стане бакалаврська програма денної форми навчання, доповнена обраними професійними та аспірантурними програмами.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Jacksonville

    University Boulevard North,2800, 32211, Jacksonville

    Запитання