International University of Japan

International University of Japan

International University of Japan

Введення

Огляд

Коли International University of Japan був заснований в 1982 році, його місія полягала в тому, щоб розвивати майбутніх лідерів з високим рівнем спеціалізованих теоретичних та практичних знань, а також розуміння та співпереживання різноманітних культур світу, підвищення їх здатності сприяти глобальному суспільство

За 35 років, що минули, з наших вищих шкіл міжнародних відносин та міжнародного менеджменту вийшли понад 4 300 світових лідерів з приблизно 130 країн. На нашому кампусі ми побудували унікальну та глобальну інтелектуальну спільноту, неперевершену у світі. Близько 300 студентів з 50 країн проживають у гуртожитках, навчаються та досліджують разом з нашим факультетом.

Крім того, ми розробили багату освітню інфраструктуру для розміщення інформаційного суспільства та мають тісні зв'язки з Центром глобальних комунікацій (GLOCOM), який, як лідер у дослідженні інформаційного суспільства, підкреслює "Chigyo" вивчення знань.

IUJ , розташована в безтурботному центрі сільської Японії, є ідеальним місцем для молодих чоловіків і жінок з усіх куточків світу зібрати та навчатися один в одного та з талановитих і різноманітних міжнародних факультетів. Вища школа міжнародних відносин (GSIR) та Graduate School of International Management (GSIM) представляють унікальну можливість студентам IUJ поглибити їх розуміння наук про політику та вивчення районів, використовуючи передові інформаційні та комунікаційні технології. Наш добре обладнаний кампус з його чудовим бібліотечно-інформаційним центром Matsushita (MLIC) дозволяє учням йти в ногу зі швидким зміною світового та технологічного віку. Хоча англійська мова є мовою навчання, в IUJ пропонуються різні ступені курсів японської мови, щоб ті, хто бажає розвинути свій рівень володіння японською мовою для стажувань або професійної кар'єри, коли знання японської мови є важливим, можуть зробити це. У той же час курси японської мови допоможуть іноземним студентам краще зрозуміти японську культуру та допоможуть їм у щоденних міжкультурних комунікаціях та обмінах.

Ті, хто бажає пройти професійну кар'єру в глобальних бізнес та громадських організаціях, залишить IUJ не тільки з ступенями MBA або магістрами, але і з професійною та постійною мережею у всьому світі, яка буде корисною протягом усього життя.

GSIM заробляє AACSB * Міжнародна акредитація

З 20 лютого 2018 року Вища школа міжнародного менеджменту (GSIM) IUJ з гордістю отримала акредитацію від AACSB International, провідного світового органу з контролю якості бізнес-шкіл. Будь ласка, зверніться до Загального оголошення AACSB, Newsroom AACSB та Регіональне оголошення, яке було надіслано близько 100 журналістам у нашому найближчому регіоні AACSB. IUJ стала однією з чотирьох університетів, акредитованих у AACSB, в Японії, і першим акредитованим англійським середнім університетом в Японії, пропонуючи програми вищої освіти.

Про GSIM

GSIM була заснована у 1988 році під керівництвом та співпрацею школи бізнесу Амос Так в коледжі Дартмут, США. Завдяки своїй місії виховати мудрих людей для глобального бізнесу та соціального лідерства. GSIM була першою американською бізнес-школою в Японії та першою програмою МВА в Японії для навчання своїх курсів лише англійською мовою. З тих пір GSIM створила міжнародну мережу випускників, яка охоплює понад 120 країн та регіонів, і розробила свій кампус у різноманітну, багатонаціональну, мультикультурну, багатоетнічну середу, що складається з студентів з усього світу. GSIM перетворилася на всесвітньо відома бізнес-школа, що входить до числа кращих 100 ділових шкіл у світі (наприклад, The Economist Intelligence Unit).* Про AACSB

Заснована в 1916 році зі штаб-квартирою в місті Тампа, штат Флорида, США, AACSB International (Асоціація по просуванню колегіальних шкіл бізнесу) є найстаршим міжнародним акредитованим органом ділових шкіл, що об'єднує педагогів, студентів та бізнесу для створення наступного покоління великих керівників. . AACSB International - найбільший в світі альянс з ділової освіти.

Акредитація AACSB широко розглядається як найвищий рівень акредитації для бізнес-шкіл, що є "відмітною ознакою передового досвіду" в галузі бізнес-освіти, а також синонімом найвищих стандартів якості. Акредитація AACSB була зароблена менш ніж 5 відсотками світових бізнес-шкіл.

Щоб дізнатись більше про AACSB, відвідайте сайт www.aacsb

Інформаційні сесії та відкриті кампуси

Дізнайтеся більше про IUJ

Акредитації

Акредитація AACSB

Розташування

  • Niigata

    International University of Japan 777 Kokusai-cho, Minami Uonuma-shi , 949-7277, Niigata

Запитання