IUAD Accademia della Moda

IUAD Accademia della Moda

IUAD Accademia della Moda

Введення

Про нас

IUAD Accademia della Moda народився в шістдесятих роках від ідеї майстра-кравця Доменіко Леттьєрі, який заснував перше ядро ​​Академії та запатентував метод для виготовлення промислового зразка з бажанням наблизити нове життя до традиції Неаполітанське пошиття одягу. Цей новий метод мав на меті наблизити потреби широкого вибору людей та до одягу.

Навіть сьогодні IUAD готує студентів увійти у світ роботи як професіонали, з таким же натхненням, завдяки передовим планам навчання, створеним у співпраці з компаніями та починаючи з потреб ринку. Більше п'ятдесяти років IUAD Accademia della Moda працює в галузі освіти, пропонуючи широкий спектр навчальних курсів з модних та дизайнерських дисциплін.

IUAD Accademia della Moda визнана Міністерством освіти, університету та наукових досліджень серед установ AFAM для всіх курсів бакалавра, магістра та аспірантури.

Додаткові заняття

Для активації програми Erasmus + IUAD може розраховувати на густу мережу європейських установ.

Численні партнерські стосунки дозволяють брати активну участь у важливих національних та міжнародних заходах, таких як Всесвітній конгрес взуття , Fashion Graduate Italy , Тиждень випускників моди в Лондоні, Універсіада , міжнародний фестиваль творчого спілкування, ЯКЩО! , і ярмарки Мілано Уніка , Мікам і Лінеапель , для моди, і Аркеда в Неаполі і Салоне дель Мобіль в Мілані, для індустрії внутрішніх справ.

Розташування

  • Naples

    Via G. Pica 62, 80142, Naples

  • Milan

    Via Copernico 3, 20125, Milan

Запитання