Keystone logo
Institut Tecnic Tecnologic Internacional Магістр футбольного права
Institut Tecnic Tecnologic Internacional

Магістр футбольного права

Barcelona, Іспанія

9 Months

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

Дистанційне навчання, На кампусі

Введення

Новаторська програма в усьому світі, де ви будете ділитися аудиторією з професіоналами з найважливіших установ і юридичних фірм, що спеціалізуються на футбольному праві; відкриває двері для унікальних професійних можливостей.

Програма була розроблена нашими академічними директорами, Даніелем Краво та Андреа Боцца, і була розроблена спільно з юристами та авторитетними авторитетами в спортивному секторі під егідою AIAF, Міжнародної асоціації футбольних юристів.

Завдяки участі AIAF і гостинній підтримці найважливіших футбольних організацій ви отримаєте винятковий досвід: мережеві заходи, професійні візити, наставництво, міжнародні поїздки та стажування в організаціях вищого рівня.

Загальні цілі: магістр передбачає, щоб студенти вивчали та відчували періодичні - правові, стратегічні та прийняття рішень - питання футбольної індустрії.

У контексті лекцій студентам будуть представлені деякі з найпоширеніших проблем у футбольній індустрії. Зокрема, їх попросять мати справу з конкретними ситуаціями та впоратися з ними, (i) застосовуючи свої навички, (ii) оцінюючи нюанси футбольного бізнесу у світлі власного навчання та (iii) пропонуючи альтернативи для вирішення наявних справ.

Викладачі будуть направляти студентів через дослідження, аналіз і застосування навичок, необхідних для виконання відповідних вправ з вирішення проблем.

Наприкінці магістерської програми, в ідеалі, завдяки розширеній здатності розпізнавати специфіку та особливості футбольного правового середовища, студенти повинні бути в змозі звернутися – і розмістити в правильному контексті – деякі з найпоширеніших питань, пов’язаних з футбольним бізнесом. , а також вибрати та застосувати формальні та змістовні аргументи, найбільш відповідні кожній конкретній ситуації, що виникає. З іншого боку, очікується, що набуті знання в поєднанні зі здатністю та особистим інтересом кожного студента також можуть призвести до генерації інноваційних ідей та підходів.

Сертифікація ITTI у співпраці з AIAF

Отримайте престижну кваліфікацію, сертифіковану ITTI та схвалену AIAF (Міжнародною асоціацією футбольних юристів), яка відкриє вам двері в галузь.

Ідеальні студенти

Прийом

Навчальний план

Результат програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання