Keystone logo
ITESO -  Universidad Jesuita de Guadalajara

ITESO - Universidad Jesuita de Guadalajara

ITESO -  Universidad Jesuita de Guadalajara

Введення

ITESO - єзуїтський університет Гвадалахари. Заснований у 1957 році, належить до групи єзуїтських університетів світу.

ITESO - єзуїтський університет Гвадалахари. Заснована в 1957 році, вона належить до мережі понад 228 єзуїтських університетів у всьому світі. Всі вони поділяють 450-річну традицію єзуїтської освіти, традицію, яка історично була в центрі світової думки, відома тим, що виховувала лідерів у всіх галузях науки та мистецтва.

ITESO відомий своєю академічною досконалістю, глибокою турботою як про місцевий, так і для глобального контексту та відданістю покращенню умов життя людей. Його всебічний освітній проект спрямований на розвиток інтелекту та чутливості, на виховання вільних і соціально відповідальних молодих чоловіків і жінок за все життя в умовах, ідеальних для відкриття та зростання.

Навчання в ITESO означає обмін єзуїтською освітою з півтора мільйонами студентів у всьому світі.

Ви можете бути частиною полікультурного середовища та навчатись понад 9000 студентів з Мексики та інших країн, таких як Аргентина, Бразилія, США, Франція, Фінляндія, Голландія та Швейцарія, які навчаються в нашому університеті за допомогою програми академічного обміну .

Декларація місії ITESO

121981_photo-1517486808906-6ca8b3f04846.jpg
Naassom Azevedo / unsplash

ITESO - університет із християнським натхненням, доручений Товариству Ісусу. Він бачить себе спільнотою людей у постійному зростанні

Його місією є:

  • Формувати компетентних, вільних та відданих професіоналів, які готові поставити своє буття та свої дії на службу суспільству.
  • Розширити межі знань і культури в постійному пошуку істини.
  • Запропонувати та розробити у діалозі з різними соціальними організаціями життєздатні та відповідні рішення для трансформації систем та інститутів.

Все це з метою побудови справедливішого і гуманнішого суспільства.

Бачення

Позиціонувати себе як провідного промоутера проектів збору коштів для стипендій, соціальних ініціатив, розвитку та зростання університету, співпрацюючи з іншими секторами, щоб сформувати ефективну команду, яка надає послуги, полегшує інформацію та підтримує інституційну стратегію.

Розташування

  • Tlaquepaque

    Anillo Periférico Sur Manuel Gómez Morín,8585, 45604, Tlaquepaque

Запитання