Keystone logo
ITECH Lyon Поглиблений ступінь магістра з управління проектами в індустрії 4.0
ITECH Lyon

Поглиблений ступінь магістра з управління проектами в індустрії 4.0

Lyon, Франція

1 Years

Французький

Денне навчання

08 Jul 2024

Oct 2024

EUR 9 000

На кампусі

Введення

Розширена магістерська програма «Управління проектами в промисловості 4.0» є ступенем, акредитованим Conférence des grandes écoles (CGE). Його спільно проводять ITECH Lyon та IRIIG, школа-партнер.

Метою цього розширеного магістра з управління проектами в промисловості 4.0 є підготовка менеджерів, здатних розробляти, впроваджувати, керувати, керувати та оптимізувати передові промислові проекти типу 4.0, які спираються на поєднання передових технологій, нових форм управління інформацією, організаційні структури, маркетинг і менеджмент для загального успіху компанії.

Цілі

  • Спроектувати та трансформувати промисловий процес інноваційним шляхом шляхом цифрової трансформації, відповідно до стратегії розвитку компанії, щоб посилити її гнучкість, економічну, організаційну та екологічну ефективність
  • Керувати цією трансформацією разом із ринком і партнерами, підтримуючи зміни внутрішніми командами
  • Керуйте промисловим процесом і сприяйте його розвитку в напрямку більшої інтеграції в глобальний ланцюг створення вартості

Що таке Advanced Master's?

Розширений ступінь магістра або Master Spécialisé має рівень bac +6 у Франції , і це наступний рівень після ступеня магістра. Цей ступінь високо оцінений французькими компаніями . Для того, щоб подати заявку, студенти повинні отримати принаймні 5 років вищої освіти (ступінь магістра), але можливі звільнення для людей з кількома роками професійного досвіду.

Цей розширений магістерський курс дозволить вам набути спеціалізованих і міждисциплінарних навичок за один рік, чергуючи школи/проекти або завдання в компаніях.

Навчальний план

Прийом

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання