Keystone logo
Istituto Marangoni Shanghai Fashion Training Centre

Istituto Marangoni Shanghai Fashion Training Centre

Istituto Marangoni Shanghai Fashion Training Centre

Введення

Шанхай - це ворота між Сходом і Заходом, між старим і новим. Цілком підходить, що Istituto Marangoni Shanghai вливає європейські дизайни в традиційні китайські елементи, поєднуючи інновації з місцевою текстильною спадщиною. Учасники можуть очікувати перехресне запилення високотехнологій та моди як невід’ємної частини навчальної програми, поряд з інноваційним досвідом електронної комерції, який порушує традиційні канали роздрібної торгівлі та дистрибуції, що вимагає всебічних навичок ведення бізнесу та дизайну. Цей виграшний підхід поєднується з новою візуальною мовою, яка демонструє поєднання східної та західної культур, беручи найкращі елементи з кожної та смачно поєднуючи їх, щоб запропонувати свіжу, багату пропозицію.

Маючи дев'ять шкіл у світових містах моди, Istituto Marangoni є провідною світовою школою моди. Istituto Marangoni пропонує своїм студентам різні бачення сучасної системи моди у Мілані, італійській столиці моди, у Флоренції, де мода зустрічається із мистецтвом, у Парижі, будинку високої моди, у Лондоні, що встановлює тенденції, і в Шанхаї, де мода прагне майбутнє.

Istituto Marangoni об'єднує культури, ідеї та людей з усього світу в дуже особливу спільноту, об'єднану спільною пристрастю до моди та її космополітичної привабливості.

Навчаючи понад 4000 учнів із 106 країн, кожна з яких має різні інтереси, стилі та знання, п’ять шкіл Istituto Marangoni забезпечують деякі з найбільш міжнародних контекстів аудиторій у всьому світі. В Istituto Marangoni ви зануритесь у моду та навчитесь, обмінюючись досвідом у цікавій культурно різноманітній спільноті.

Розташування

 • Shanghai

  652 Changshou Rd, Putuo, Shanghai, China, , Shanghai

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання